جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
دوشنبه 03 مهر 1396 / 04 محرم 1439 / a 25 Sep 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
گروه راديو و تلويزيون
معاون برون‌مرزي صداوسيما:
صهيونيسم خواهان حذف شبکه‌هاي متفاوت است
دولت اسپانیا در اقدامی که نقض آشکار آزادی بیان محسوب می‌شود به دولت منطقه‌ای مادرید دستور داد از نهم بهمن (بیست‌وهشتم ژانویه) پخش ماهواره‌ای برنامه ‌شبکه اسپانیولی‌زبان هیسپان تی‌وی ایران را متوقف کند.
در شبکه 3
سريال نوروزي سروش صحت کليد خورد
سروش صحت سریال نوروزی شبکه سه با نام موقت «پژمان» را امروز کلید زد.
پخش 278 برنامه راديويي
سايه روشن انقلاب در راديو
بهار آزادی، رادیو 57، سایه روشن، ورزش و انقلاب، فجر 35، لحظه‌های ماندگار، راویان، برگ افتخار و هوا دلپذیر شد، برخی برنامه‌های رادیویی هستند که به مناسبت دهه فجر تولید شده‌اند و پخش آنها از امروز آغاز می‌شود.
در باره انيميشن تابالوگا
اژدهاي 700 ساله در سرزمين خيالي
تابالوگا یک اژدهای سبز کوچولوست که نزدیک به دو دهه است به صورت یک پدیده رسانه‌ای، فرهنگی و هنری درآمده است. مجموعه تلویزیونی انیمیشنی «تابالوگا» هم، همین شخصیت را در نقش محوری خود دارد. این انیمیشن در حال پخش از شبکه پویاست.
کارگردان سريال‌هاي تاريخي:
شخصيت‌هاي سياسي به بازتوليد نياز دارند
محمدرضا ورزی یکی از کارگردانانی است که به مدد کارنامه کاری پر و پیمانش، نامش در زمره یکی از پرکارترین سریال‌سازان تاریخی ثبت شده است. تبریز در مه، سال‌های مشروطه، کیمیاگر، پدرخوانده، عمارت فرنگی و... از جمله سریال‌هایی است که این کارگردان آنها را مقابل دوربین برده است.
اولين بازيگر نقش مدرس
آیت‌الله سیدحسن مدرس یکی از چهره‌های درخشان تاریخ تشیع به شمار می‌رود که زندگى، اخلاق، رفتار و نیز جهتگیرى‌هاى سیاسى و اجتماعى وى براى مشتاقان حق و حقیقت نمونه است. در واقع موقعیت او در راه اعتلای اسلام باعث شد برخی فیلمسازان دست به کار شوند و آثاری درباره زندگی او بسازند.
بخوانيد و ببينيد
برنامه هاي شبکه نمايش سيما
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه نمایش سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
بخوانيد و ببينيد
شبکه قرآن و معارف سيما
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
بخوانيد و ببينيد
برنامه هاي شبکه آموزش سيما
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه آموزش سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
بخوانيد و ببينيد
برنامه هاي شبکه تهران سيما
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه تهران سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
بخوانيد و ببينيد
برنامه هاي شبکه 4 سيما
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه چهار سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
بخوانيد و ببينيد
برنامه هاي شبکه 3 سيما
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه سه سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
بخوانيد و ببينيد
برنامه هاي شبکه 2 سيما
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه دو سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
بخوانيد و ببينيد
برنامه هاي شبکه يک سيما
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه یک سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
[1]   2   3   4   5   6   صفحه بعد>   

 

 
آخرین عناوین خبری 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 

 
خواندنیهای راديو و تلويزيون ...  
کارگردان سريال‌هاي تاريخي:
شخصيت‌هاي سياسي به بازتوليد نياز دارند

در باره انيميشن تابالوگا
اژدهاي 700 ساله در سرزمين خيالي

نگاهي به برنامه راديويي سبقت آزاد
صداهاي انرژي بخش در راديو

اولين بازيگر نقش مدرس

رضاشاه به روايت 4 بازيگر