جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 01 مهر 1396 / 02 محرم 1439 / a 23 Sep 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
گروه يادداشت
رمز بيداري 12 بهمن
فریاد الله اکبر جمعیت میلیونی لرزه بر اندام آخرین بقایای رژیم شاه انداخته بود. شمارش معکوس سرنگونی سلطنت شاهی آغاز شده بود و ایرانیان به پا خاسته بودند تا از جان گذشته و با عزمی پولادین پیش به سوی مقصد نهایی بروند و سرنوشت مملکت خود را در دست بگیرند. همه اینها با یک گام آخر نهایی می‌شد و آن ورود امام بود.
بزرگ‌ترين اميدواري دشمن
انتخابات آینده ایران، سلسله‌ای از ناآرامی‌ها و اغتشاشات را به دنبال خواهد داشت که از سال 88 گسترده‌تر خواهد بود. (دنی آیالون، معاون وزارت خارجه رژیم صهیونیستی)
نگاه متقابل ايران و آفريقا
علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در سفری رسمی برای حضور در نشست اتحادیه آفریقا راهی اتیوپی شد.
احساساتي که ديده نشد
از دور و نزدیک آمده بودند تا یک بازی زیبا ببینند. از شهر‌هایی که شاید خیلی‌ها حتی نامشان را هم نشنیده‌اند. از شب تا صبح پشت در ورزشگاه خوابیدن آسان نیست. در این اوضاع اقتصادی هم پول خرج کردن برای تماشای شهرآورد کار آسانی نیست، اما آنها عاشق فوتبال هستند؛ عاشقانی کم توقع که یک گل در شهرآورد، یک دنیا هیجان برای آنها دارد. اما دریغ از همین یک گل.
افراد مسن وام ممنوع
شهروندی با ستون تماس‌های مردمی روزنامه تماس گرفته و تعریف کرده است که متصدیان بانکی به پدرش که 60 سال دارد، گفته‌اند ممکن است بمیری، به همین دلیل به تو وام تعلق نمی‌گیرد.
مراقب باشيد کلاه سرتان نرود
کلاهتان را دودستی بچسبید تا باد نبرد، منظورمان شمایید که سیمکارت اعتباری دارید یا قصد دارید همین روزها یکی از آنها را بخرید.
آيا غرب از خاورميانه چشم پوشيده است؟
کشورهای غربی با محوریت فرانسه در دو هفته اخیر زنجیره‌ای از اقدامات نظامی را در آفریقا آغاز کرده‌اند که اساس آن را مالی و سومالی تشکیل می‌دهد. غربی‌ها با ادعای مبارزه با تروریسم حملات خود را توجیه می‌کنند درحالی که هدف نهایی آنها سلطه و اشغال کشورهای آفریقایی است.
دشمنان غدار و دوستان بي‌خيال
اگر اندکی به اطرافمان نگاه کنیم چهره‌های عبوس و چشم‌های خون‌گرفته دشمن را می‌توانیم ببینیم و صدای دندان‌هایی را که از روی غیظ نسبت به انقلاب اسلامی به هم ساییده می‌شود بشنویم.
جشنواره فيلم فجر
جاي خالي فيلم‌هاي سياسي
در فهرست آثار امسال جشنواره فیلم فجر، خبری از فیلم‌های گونه سیاسی نیست. فرقی نمی‌کند که تعریفمان از گونه سیاسی چه باشد؛ چون با هر تعریف و ذهنیتی که به سراغ فیلم‌های امسال برویم، جای خالی فیلم‌های سیاسی را کاملا حس می‌کنیم.
استفاده از فضاي آشوب
افغانستان و پاکستان همسایگانی هستند که تا حدود زیادی سرنوشتشان به هم گره خورده است، به گونه‌ای که هر تحولی در هر کدام از این کشورها روی می‌دهد بر دیگری نیز تأثیر خواهد داشت.
تهران 14 ميليوني
«جمعیت تهران روزها به 14 میلیون نفر می‌رسد.» این تیتر خبری است که خبرگزاری‌ها دیروز منتشر کردند.
مرکل در آزمون انتخابات
آلمان امروز شاهد برگزاری انتخابات محلی در منطقه لاورساکسونی است.این انتخابات در حالی برگزار می شود که بسیاری آن را انتخاباتی سرنوشت ساز برای مرکل صدر اعظم این کشور می‌دانند که تأثیر بسیاری بر حیات سیاسی وی خواهد داشت.
از فوتبال موتور گازي تا موتور بنز
این جمله علی پروین که بعد از قهرمانی در بازی‌های آسیایی 1990 پکن خطاب به دکتر غفوری‌فرد رئیس وقت سازمان تربیت بدنی گفته بود، مدام در گوشمان می‌پیچد که دیگر نمی‌توان با موتور گازی به گرد پای موتور جت فوتبال آسیا رسید.
آمريکا به دنبال چيست
باراک اوباما در حالی در روزهای آینده دور دوم ریاست جمهوری خود را آغاز می‌کند که مجموعه ای از سیاست‌ها را در حوزه جهانی اجرا می‌کند. از نکات قابل توجه در این روند تشدید تحرکات آمریکا در سومالی است.
[1]   2   3   4   5   6   صفحه بعد>   

 

 
آخرین عناوین خبری 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 
> 

 
خواندنیهای يادداشت ...  
آيا غرب از خاورميانه چشم پوشيده است؟

دشمنان غدار و دوستان بي‌خيال

استفاده از فضاي آشوب

مرکل در آزمون انتخابات

آمريکا به دنبال چيست