جام‌جم آنلاین
نسخه آزمایشی
نسخه اصلی جام‌جم آنلاین
سرویس ها
اخبار گروه حوادث
در آستانه برگزاری مراسم سال جدید چینی، یک کامیون حامل مواد آتش بازی و محترقه در میانه بزرگراهی در مرکز این کشور منفجر شد که در این حادثه 26 نفر جان باختند و مسافت قابل توجهی از این بزرگراه نیز تخریب شد.
 
برخورد دست کم 30 خودرو با یکدیگر در یک تصادف زنجیره‌ای در ایالت میشیگان امریکا سه کشته و 20 زخمی برجای گذاشت.
 
فردی که با فروش منزل خاله‌اش به چند نفر از مردم کلاهبرداری می‌کرد در یک عملیات مشترک از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی و سازمان آتش نشانی دستگیر شد.
 
بر اثر انفجار در ساختمان شرکت نفتی پمکس در شهر مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک دستکم 25 نفر کشته شدند.
 
اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی در قم به 21 بیمار نیازمند اهدا شد و 11 نفر را از مرگ حتمی نجات داد.
 
رئیس کلانتری 207 پردیس از دستگیری دو سارق کابل برق در یک شرکت صنعتی خبر داد و گفت: این دو متهم در بازجویی‌ به سرقت 4000 متر کابل برق از این شرکت اعتراف کردند.
 
سایر اخبار
دو مرد که با فریب مسوولان بانک‌های استان مرکزی و چند شهر دیگر، وام‌های کلان دریافت کرده و متواری شده بودند، دستگیر شدند.
 
مردی که نیمه‌شب با ورود به خانه‌ای در شمال غرب تهران، پول، طلا و دیگر اموال صاحبخانه را دزدیده بود، همراه دو همدستش دستگیر شد.
 
دو مرد شیاد که با فروش مجسمه‌های قلابی به جای مجسمه‌های طلا، از شهروندان اراکی 261 میلیون تومان کلاهبرداری کرده و تحت ‌تعقیب پلیس استان مرکزی بودند، در استان اصفهان دستگیر شدند.متهمان برای جلب اعتماد خریداران مجسمه‌ها، ادعا می‌کردند مجسمه‌های طلا را در حفاری مزرعه‌شان پیدا کرده‌اند.
 
شلیک پلیس به زورگیر سابقه دار،دستگیری شرور منطقه تهرانپارس و بازداشت زورگیر آپاچی سوار مهمترین اخبار پلیس تهران است.
 
دختر 15 ساله افغان وقتی متوجه شد پدرش در قبال دریافت هشت میلیون تومان او را به مردی 35 ساله فروخته است، از خانه‌شان در شهرستان شهریار فرار و پنهانی با جوانی دیگر ازدواج کرد.
 
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان از دستگیری پسر اصفهانی که با معرفی خود به عنوان تاجر در اینترنت دختران را فریب داده و صفحات مبتذل را مدیریت می‌کرد، خبر داد.
 
رئیس پلیس راه استان زنجان از توقیف یک دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: این خودرو دارای 217 فقره سابقه تخلف و بیش از 50 میلیون ریال خلافی است.
 
بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای سی آر جی دویست خطوط هواپیی قزاقستان نزدیک فرودگاه آلماتی، 20 سرنشین آن کشته شدند.