جام‌جم آنلاین
نسخه آزمایشی
نسخه اصلی جام‌جم آنلاین
سرویس ها
اخبار گروه اقتصادي
دبیر انجمن خودروسازان ایران از ابلاغ مصوبه جدید تعیین قیمت خودرو از سوی کارگروه کنترل بازار خبر داد.
 
دبیر کل بانک مرکزی خبر داد: تدوین راهبرد زیرساخت بازار مالی کشور در دستور کار قرار گرفته و تا سال 92 اعلام و نهایی خواهد شد.
 
بانک مرکزی اعلام کرد: ‌420 واحد اعتباری وابسته به سازمان تعاون روستایی در سراسر کشور فاقد مجوز است و مجاز به ادامه فعالیت نیست.
 
شمار بیکاران در آلمان در ژانویه 2013 به سه میلیون و 138هزار نفر رسید که در مقایسه با دسامبر سال 2012 یعنی ماه قبل از آن 298 هزار نفر افزایش یافته است .
 
قیمت جهانی طلا پس از چند هفته افزایش پیاپی، امروز با اندکی کاهش همراه شد.
 
در شرایطی که قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی هم‌چنان روند صعودی دارد، اما موضوع مهم در این زمینه قدرت خرید مردم است که روزبروز کاهش می‌یابد و تسهیلات خودرو که از سوی بانک ها به متقاضیان داده می‌شود جوابگوی خرید خودرو نیست.
 
سایر اخبار
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: برخی رسانه ها، خبرهایی مبنی بر افزایش میزان وام مسکن به 50 میلیون تومان منتشر کرده بودند که صحت ندارد.
 
رییس سازمان هواپیمایی کشوری از ورود بیش از هفت فروند هواپیما تا پایان سال جاری خبر داد.
 
رادیو گفتگو در مصاحبه با دو تن از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه موضوع دیرکرد ارائه بودجه 92 به مجلس را پیگیری کرد.
 
نرخ دلار ، پوند و یورو در مرکز مبادلات ارزی در مقایسه با روز گذشته افزایش یافت.
 
دادگاهی در هلند روز چهارشنبه شرکت نفتی شل را مسوول آلودگی نفتی در دلتای نیجر شناخت و این شرکت را به پرداخت خسارت محکوم کرد.
 
رئیس ستاد زکات کشور گفت: با مشارکت و همراهی خود مردم در مجموع در سال جاری110 میلیارد تومان زکات در سطح کشور جمع آوری شده است.
 
صادرات نفت ایران در ماه دسامبر به بالاترین حد خود از زمان اجرای تحریم های اتحادیه اروپا علیه جمهوری اسلامی رسید.
 
بانک مسکن در جدیدترین بخشنامه‌ای که توسط مجموعه برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن تهیه شده است، وام ساخت مسکن را طی شرایطی به ۵۰ میلیون تومان افزایش داد.