جام‌جم آنلاین
نسخه آزمایشی
نسخه اصلی جام‌جم آنلاین
سرویس ها
اخبار گروه راديو و تلويزيون
دولت اسپانیا در اقدامی که نقض آشکار آزادی بیان محسوب می‌شود به دولت منطقه‌ای مادرید دستور داد از نهم بهمن (بیست‌وهشتم ژانویه) پخش ماهواره‌ای برنامه ‌شبکه اسپانیولی‌زبان هیسپان تی‌وی ایران را متوقف کند.
 
سروش صحت سریال نوروزی شبکه سه با نام موقت «پژمان» را امروز کلید زد.
 
بهار آزادی، رادیو 57، سایه روشن، ورزش و انقلاب، فجر 35، لحظه‌های ماندگار، راویان، برگ افتخار و هوا دلپذیر شد، برخی برنامه‌های رادیویی هستند که به مناسبت دهه فجر تولید شده‌اند و پخش آنها از امروز آغاز می‌شود.
 
تابالوگا یک اژدهای سبز کوچولوست که نزدیک به دو دهه است به صورت یک پدیده رسانه‌ای، فرهنگی و هنری درآمده است. مجموعه تلویزیونی انیمیشنی «تابالوگا» هم، همین شخصیت را در نقش محوری خود دارد. این انیمیشن در حال پخش از شبکه پویاست.
 
محمدرضا ورزی یکی از کارگردانانی است که به مدد کارنامه کاری پر و پیمانش، نامش در زمره یکی از پرکارترین سریال‌سازان تاریخی ثبت شده است. تبریز در مه، سال‌های مشروطه، کیمیاگر، پدرخوانده، عمارت فرنگی و... از جمله سریال‌هایی است که این کارگردان آنها را مقابل دوربین برده است.
 
آیت‌الله سیدحسن مدرس یکی از چهره‌های درخشان تاریخ تشیع به شمار می‌رود که زندگى، اخلاق، رفتار و نیز جهتگیرى‌هاى سیاسى و اجتماعى وى براى مشتاقان حق و حقیقت نمونه است. در واقع موقعیت او در راه اعتلای اسلام باعث شد برخی فیلمسازان دست به کار شوند و آثاری درباره زندگی او بسازند.
 
سایر اخبار
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه نمایش سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
 
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
 
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه آموزش سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
 
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه تهران سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
 
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه چهار سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
 
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه سه سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
 
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه دو سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود:
 
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه های شبکه یک سیما در روز شنبه به شرح زیر اعلام می شود: