جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 29 فروردين 1398 / 12 شعبان 1440 / a 18 Apr 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 10 اسفند 1384 - ساعت 16:28
شماره خبر: 100004040592
کتاب اشتراوس جلوي دوربين
جام جم آنلاين: جامجم آنلاین: قصه کتاب پرخواننده نیل اشتراوس تبدیل به فیلم سینمایی میشود.«بازی» نام موقت فیلمی است که قصهاش را از کتاب «بازی: انجمن مخفی هنرمندان پیک آپ» گرفته است. این کتاب سال قبل منتشر شد و بلافاصله در صدر فهرست جدول فروش کتاب قرار گرفت.

به گزارش نشریه هالیوود ریپورتر، کمپانی کلمبیا امتیاز برگردان سینمایی کتاب اشتراوس را خریداری کرده است. این کمپانی از کریس ویتز دعوت کرده تا فیلمنامه اقتباسی فیلم را بنویسد. اشتراوس که منتقد موسیقی است، قصه کتاب خود را نخستین بار به صورت یک مقاله در سال 2004 در نیویورک تایمز چاپ کرد.
کاراکتر اصلی این قصه خود اشتراوس است و مضمون آن درباره زندگی اجتماعی و کاری او از روزهای سخت تا زمانی است که موفقیت به او روی آورد.
وی به پیشنهاد یکی دو نویسنده سرشناس، مقاله خود را بسط داد و آن را تبدیل به یک ک تاب کرد. ویتز نویسنده فیلمنامه قبل از این برای درام خانوادگی «درباره یک پسر» نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.
مسوولان کمپانی کلمبیا هم اکنون مشغول مذاکره با کالین فارل برای بازی در نقش اصلی فیلم هستند. این بازیگر ماه قبل فیلم کم فروش «دنیای جدید» را روی پرده سینماها داشت.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):