جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 30 فروردين 1398 / 13 شعبان 1440 / a 19 Apr 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سياسي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 17 فروردين 1386 - ساعت 13:27
شماره خبر: 100004051174
دوست مسلمان ادواردو آنيلي نيز به قتل رسيد
جام جم آنلاين: فارس: جسد یکی از دوستان ادواردو آنیلی ، همانند قتل ادواردو در زیر یک پل پیدا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت ادواردو ، جسد کنت لوکا گائتانی لاواتلی فرزند یکی از بزرگترین و معروفترین تولید کنندگان شراب در ایتالیا که به سلطان شراب معروف است،پیدا شد.
او از دوستان ادواردو آنیلی فرزند سوپر میلیاردر ایتالیایی و صاحب فیات و باشگاه فوتبال یوونتوس است که چند سال قبل به همراه ادواردو به ایران آمد و در همان سفر به اسلام و تشیع گروید.
وی از بیم فشارها و تهدیدات صهیونیستها، اسلام آوردن خویش را پنهان کرد، زیرا با تجربه شهید شدن ادواردو آشنا بود. پدر وی مالک کارخانه بزرگ و قدیمی تولید مشروبات الکلی به نام مونتالچینو Montalcino میباشد.
جلاسیو برادر لوکا در فسادهای لاپو الکان پسر خواهر یهودی زاده ادواردو مشارکت داشت.
ادواردو را به شهادت رساندند و جسد او را زیر یک پل قرار دادند و وانمود کردند که ادواردو اقدام به خودکشی کرده است، اکنون در مورد لوکا نیز از همین شیوه بهره بردهاند، در حالی که پلکان مسیر رفتن به زیر پل به خون لوکا آغشته بود، جسد او در زیر پل پیدا شد و علیرغم برداشت های اولیه در مورد قتل او، دستهایی تلاش می کنند آن را خود کشی جلوه دهند.
شباهت قتل هر دو نفر (ادواردو و لوکا) نشان می دهد که قتل توسط یک گروه انجام شده است، با این تفاوت که لوکا از نظر جسمانی قوی تر از ادواردو بوده و مقاومت هایی از خود نشان داده و زخم هایی بر بدن او مشاهده گردیده است که پلیس در صدد نسبت دادن آن به زخم های هنگام پرت شدن از پل است، حال آنکه اگر او خود را از پل پرت کرده بود، نباید مسیر راه پله به خون او آغشته باشد.
برخی منایع نیز سعی می کنند با گمانه پردازی، قتل وی را به معتادینی که ممکن است در محل تردد داشته باشند، نسبت دهند و یا او را نیز به اعتیاد مواد مخدر متهم نمایند! اما اینک نباید اجازه داد که قتل او را به عنوان خودکشی جلوه دهند و باید بررسی های لازم در این ارتباط به عمل آید.
بنا به گزارش این سایت، در پایان ملاقات قدیری ابیانه در هتل آزادی تهران، لوکا به تشیع گروید، اما قرار شد اسلام آوردن خود را پنهان نماید تا آسیبی به او نرسد.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):