جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 29 فروردين 1398 / 12 شعبان 1440 / a 18 Apr 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 11 بهمن 1385 - ساعت 01:16
شماره خبر: 100004055288
«آدمخوار»؛ راوي مالباختگان شرکتهاي هرمي
جام جم آنلاين: با پایان پخش سریال «هم نفس» مهدی فخیم زاده ، سریال «آدمخوار» 15 بهمن از شبکه 2 سیما روی آنتن می رود.

به گزارش «جام جم»، این سریال که به سفارش معاونت امر به معروف و نهی از منکر نیروی مقاومت بسیج تهیه و تولید شده است ، به مشکلات و عواقب حضور و عضویت جوانان و خانواده ها در شرکتهای هرمی و بازاریابی اینترنتی می پردازد.
شفیعی تهیه کننده این سریال در گفتگو با خبرنگار ما، به تحقیقات گسترده و 8ماهه و همچنین نگارش 6ماهه آن اشاره می کند و آن را حاصل برخورد با مالباختگان و کسانی که با این مشکل روبه رو شده اند، می داند.
به گفته او این کار نتیجه 2ماه پیش تولید، 3ماه تصویربرداری و 3ماه پس تولید گروه است.
«آدمخوار» در 13قسمت 45دقیقه ای تولید شده ؛ اما علاوه بر این در یک ویژه برنامه مستند 40دقیقه ای که به عنوان قسمت چهاردهم کار پخش خواهد شد، با رویکردی مستندگونه به سراغ این موضوع و آدمهای درگیر با آن می رود تا تماشاگران این سریال را بی واسطه تر با آن آشنا کند. ضمن این که معاونت امر به معروف و نهی از منکر نیز جزوه ای را آماده کرده که همزمان با پخش سریال در سراسر کشور توزیع خواهد شد.
کارگردان سریال هم در توضیح درباره موضوعی که به آن پرداخته شده ، می گوید: تلاش کرده ایم علاوه بر ریشه یابی دلایل و نمایش تبعات حضور جوانان و خانواده ها در شرکتهای هرمی ، درخصوص این معضل اجتماعی راهکارهایی ارائه کنیم تا افرادی که به این مشکل دچار شده اند، بتوانند خودشان را برهانند.
به گفته جواد مزدآبادی ، 30درصد کار را صحنه های خارجی و 70درصد آن را صحنه های داخلی تشکیل می دهد و حامد رضی که تدوین آن را به عهده دارد تا به حال کار 7قسمت را به پایان رسانده است.
وی علاوه بر در نظر گرفتن عوامل مختلف جلب مخاطب مثل ریتم تند، انتخاب لوکیشن ها و تنوع بازیگران ، در حدود 80لوکیشن مختلف برای تصویربرداری در نظر گرفته که 30درصد آنها را صحنه های خارجی و 70درصد را صحنه های داخلی تشکیل می دهد.
2بازیگر اصلی سریال رامبد شکرابی و شهرام عبدلی هستند و حبیب دهقان نسب ، میرحسین معلومی ، سیدجواد هاشمی ، مینا جعفرزاده ، زهره فکورصبور، آرام جعفری ، ساغر عزیزی ، حشمت آرمیده ، احمد کاوری ، میرطاهر مظلومی و سعیده عرب نیز در نقشهای متفاوت این سریال ظاهر شده اند.
فیلمنامه سریال را خود کارگردان همراه شهرام عبدلی نوشته و بقیه عوامل و دست اندرکاران آن نیز عبارتند از: مدیر تولید: سیدحسین یعقوبی ، مدیر تصویربرداری: هاشم عطار، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: کامبیز دارابی ، طراح صحنه: ایرج ملکی ، طراح گریم: علیرضا باقربیگی ، صدابردار: مجتبی برهانی زاده ، جلوه های ویژه: حسین طلابیگی ، منشی صحنه: قاسم خدابنده لو، دستیار دوم کارگردان: حبیب قلی زاده ، عکاس: فرزانه عطار، تصویربردار پشت صحنه: حامد نمازی و تهیه کننده: محمدرضا شفیعی.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):