جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 29 خرداد 1398 / 15 شوال 1440 / a 19 Jun 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
ورزشي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 20 مرداد 1386 - ساعت 22:36
شماره خبر: 100004061219
دومين توپ طلا براي جواد نکونام
جام جم آنلاين: حس برگزاری مراسم انتخاب بهترین های فوتبال ایران حسی زیبا و دلنشین است ، اما وقتی متوجه می شویم در برپایی چنین مراسمی هیچ ثباتی وجود ندارد، آن احساس خوب از بین می رود.

پنجشنبه گذشته مراسم توپ طلای فوتبال ایران با حضور کارشناسان ، مربیان ، بازیکنان ، مدیران عامل ، مسوولان سیاسی و ورزشی و جمع کثیری از اهالی رسانه های ورزشی در سالن همایش های هتل المپیک تهران برگزار شد و در نهایت توپ طلای فوتبال ایران به جواد نکونام اهدائ شد.
در این میان کسی نپرسید وقتی می شود چنین مراسم باکیفیتی را همه ساله برگزار کرد، چرا باید میان اولین دوره مراسم توپ طلا و دومین دوره آن ، 4سال وقفه بیفتد؛
روز پنجشنبه محرم نویدکیا که توپ طلای اولین دوره را از آن خود کرده بود، توپ طلای سال 86را به جواد نکونام اهدائ کرد. نکونام در این مراسم عنوان بهترین هافبک را هم به دست آورد. همچنین در این مراسم وحید طالب لو، سید جلال حسینی ، عرفان اولروم ، علی دایی ، سعید مظفری زاده و تیم سپاهان به عنوان بهترین دروازه بان ، مدافع ، مهاجم ، سرمربی ، داور و تیم باشگاهی سال برگزیده شدند. فرزاد آشوبی هم عنوان پدیده لیگ برتر را به دست آورد.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):