جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 15 آبان 1385 - ساعت 14:22
شماره خبر: 100004086351
«نيکي کريمي» به هيات داوران «گربه طلايي» پيوست
جام جم آنلاين: «نیکی کریمی» عضو هیات داوران فستیوال بینالمللی فیلمهای کوتاه ازمیر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رایزن فرهنگی ایران در ترکیه هفتمین فستیوال بینالمللی فیلمهای کوتاه ازمیر از جمعه گذشته در این شهر شروع شد و به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت.در این جشنواره که از معتبرترین جشنوارههای فیلمهای کوتاه در ترکیه است ، «نیکی کریمی» بازیگر و کارگردان ایرانی به عنوان عضو هیات داوران در این جشنواره شرکت دارد.
«گل گورر» از مسئولان برپایی جشنواره با اعلام این خبر اضافه کرد: برای شرکت در جشنواره سال جاری هزار و سیصد فیلم کوتاه از65 کشور جهان دریافت شده بود.
وی با عنوان این که سه فیلم ایرانی نیز در بخشهای مختلف جشنواره حضور دارد، گفت:در طول برگزاری جشنواره ، فیلمهای خارجی و داخلی در چهار بخش فیلمهای مستند ، انیمیشن، تجربی و پردازه به رقابت می پردازند.
به گفته وی در طول برگزاری جشنواره گردهماییهای برای معرفی فیلمهای کوتاه برای دوستداران صنعت سینما برگزار خواهد شد.
جشنواره فیلمهای کوتاه ازمیر در حالی برگزار میشود که این جشنواره در سال جاری به عضویت «انجمن فیلمهای کوتاه اروپا» که بزرگترین انجمن در نوع خود در جهان است، در آمده است.
گورر افزود:همه روزه یک فیلم بلند از کشورهای مختلف نیز که در جشنوارههای جهانی موفق به دریافت جوایزی شده است، در طول روز برگزاری جشنواره به نمایش در خواهد آمد.
به گفته وی در طول جشنواره فیلم کوتاه ازمیر، بخش فیلمهای کوتاه کشورهای برزیل و اردن نیز برگزار شده و دهها فیلم کوتاه از این کشورها در معرض دید علاقهمندان قرار داده خواهد شد.
جایزه طلایی این فستیوال بینالمللی بنام گربه طلایی است که همه ساله به بهترین فیلم کوتاه تعلق میگیرد.
وی اظهار داشت امسال از چهار گوشه دنیا فیلمهای کوتاه به این جشنواره ارسال شده که از جمله کشورهای آمریکای لاتین مثل آرژانتین ، برزیل و از اروپا آلمان، فرانسه ، اسپانیا، ایتالیا و از آسیا اردن ، ایران و.. در این جشنواره شرکت کردهاند.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):