جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 آذر 1386 - ساعت 23:53
شماره خبر: 100004125415
روايت زندگي ترومن در شبکه 4
جام جم آنلاين: : فیلم «کاپوتی» با سرپرستی و گویندگی جلال مقامی به جای فیلیپ سیمور هافمن برای شبکه 4 سیما دوبله شد.

ماجراهای واقعی این فیلم درباره قسمتی از زندگی نویسنده ای به نام ترومن کاپوتی است. وی پس از کشتار خانواده ای 4 نفره در کاتراس ، تصمیم می گیرد کتاب «در کمال خونسردی» را بنویسد. او و یکی از دوستانش به کانزاس می روند و تحقیقات درباره این حادثه را آغاز می کنند. کاپوتی با متهمان که 2مجرم سابقه دار هستند دیدار و به بهانه کمک به آنها اطلاعاتی جمع آوری می کند.اجرای حکم اعدام قاتلان 5سال طول می کشد و کاپوتی طی این مدت گرفتار افسردگی و اعتیاد می شود و.... الیزا اورامی (کاترین کینیر / نل)، شهروز ملک آرایی ، پرویز ربیعی و امیر حکیمی نیز در دوبله این فیلم حضور داشته اند که بهار سال گذشته 4برابر بودجه اش در سینماهای امریکا فروش کرد. گفتنی است فیلیپ سیمور هافمن برای بازی در این فیلم 23جایزه از چندین جشنواره و مراسم سینمایی دریافت کرده که اسکار، گلدن گلاب و بفتا ازجمله آنها است.

معتاد شدن مامور مبارزه با مواد مخدر

دوبله فیلم «پویش در تاریکی» نیز به پایان رسید.در این دوبله سعید مظفری به جای کیانو ریوز بازیگر نقش باب صحبت کرده است. وی که کارآگاه بخش مبارزه با مواد مخدر است با چند معتاد دوست می شود تا اطلاعاتی درباره فعالیت های آنها به دست آورد. او به ماده مخدر جدیدی به نام D معتاد می شود که آدم ها را دچار دوگانگی شخصیت می کند.... مینو غزنوی (وینونا رایدر) ، کسری کیانی (روانی) ، وحید منوچهری ( جیمز) و امیرمحمد صمصامی نیز در دوبله این فیلم 100 دقیقه ای حضور داشته اند که احتمالا از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):