جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 23 آبان 1398 / 16 ربيع الأول 1441 / a 14 Nov 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 20 دي 1385 - ساعت 23:54
شماره خبر: 100004128195
علي اوسيوند در جستجوي همسرش
جام جم آنلاين: از علی اوسیوند و حمیرا ریاضی ، سریال تلویزیونی «بچه های هور» این روزها از شبکه 5 سیما در حال پخش است. این دو بازیگر بار دیگر در اثری تازه با یکدیگر همبازی شده اند.

فیلم تلویزیونی رنگ شهر در حال تولید است و اوسیوند و ریاضی در آن نقش زن و شوهر را بازی می کنند. رنگ شهر ، اولین اثر مستقل نمایشی فرید سجادی حسینی در مقام کارگردان است . سجادی از برنامه ریزها و دستیار کارگردان های فعال سینما و تلویزیون است و در کارنامه خود آثاری چون روزگار قریب ، مسافر ری ، امام علی ، روز واقعه و... را به عنوان برنامه ریز و دستیار کارگردان دارد. کارگردانی بخش اعظم فیلم جنگی «خط آتش» و ساخت چند برنامه تلویزیونی هم از ساخته های پیشین اوست .به گزارش خبرنگار ما، داستان این فیلم از زمانی شروع می شود که مردی به نام حسین از زندان آزاد می شود. او به دلیل بدهکاری در زندان بوده است . در آخرین ملاقات با همسرش ، محبوبه به او می گوید که عازم شهرستان است تا نزد خانواده خود برود. حسین پس از آزادی سراغ محبوبه می رود اما او را پیدا نمی کند. محبوبه در شهرستان هم نیست و این شروع تردیدهایی است که حسین را در مسیری پیچیده قرار می دهد.تصویربرداری این فیلم که از محصولات شبکه یک سیماست ، از 6 دی در تهران آغاز شده و همچنان ادامه دارد. خانه مشترک این زوج جوان اولین لوکیشن فیلم بود که دوربین هاشم عطار در مقام مدیر تصویربرداری آن را ثبت و ضبط کرد. در حال حاضر هم گروه سازنده پشت دیوارهای زندان قصر در حال به تصویر کشیدن بخشهای ابتدایی داستان هستند. برخی از صحنه های فیلم هم در اطراف تهران به تصویر کشیده خواهد شد تا فیلمنامه نوشته شده از سوی رضا حیدرنژاد شکل بگیرد.میرطاهر مظلومی ، فرهاد مهدوی ، آرش نوذری ، زویا امامی ، عاطفه صرفه جو، عزیز هنرآموز، عباس نایی و... دیگر بازیگران این فیلم داستانی هستند تا در کنار دیگر بازیگران روایت این قصه را به انتها برسانند؛ البته بخش مهمی از بار فیلم روی دوش علی اوسیوند است که در جستجوی خود برای یافتن همسرش ، شخصیتش رشد و نمو پیدا می کند و به پختگی می رسد.در رنگ شهر، آرش سجادی حسینی به عنوان مجری طرح حضور دارد. فرهاد ویلکیچی ، طراح صحنه و لباس است و چهره بازیگران با گریمهای امیر اسکندری مناسب نقشها شده است . آرش برومند نیز صدابردار فیلم است و همه اینها قرار است در گروهی به سرپرستی جواد نوروزبیگی در مقام تهیه کننده ، تولید این اثر را پیش ببرند.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):