جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 25 مهر 1398 / 17 صفر 1441 / a 17 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 17 ارديبهشت 1385 - ساعت 23:27
شماره خبر: 100004142412
«دل خوش سيري چند؛» کليد زده شد
جام جم آنلاين: در مرکز سیمای اصفهان این روزها سریالی ساخته می شود که در آن حسن اکلیلی ، بازیگر کمدی تئاتر و تلویزیون اصفهان ایفای نقش می کند.

این سریال «دل خوش سیری چند؛» نام دارد و آن را مجید جوانمرد ، کارگردان سینما و تلویزیون جلوی دوربین برده است . «دل خوش سیری...» از درونمایه ای طنز برخوردار است و در آن ، زندگی پیرپسری درشکه چی به نام آقا مطیع روایت می شود که مادرش او را به دلیل ازدواج نکردن سرانجام از خانه بیرون می کند و به شرطی حاضر می شود او را به خانه راه دهد که ازدواج کند. کشمکش ادامه پیدا می کند و او ناچار می شود همراه پسرخواهرش و چند دانشجوی دیگر در خانه ای ساکن شود. حضور آنها در کنار هم که هر کدام از شهرستانی آمده اند ، مقدمه اتفاقاتی است که در نهایت به ازدواج آقا مطیع با یک دکتر روان شناس می انجامد. حسن اکلیلی ، تهیه کننده این کار است که درباره شخصیت آقامطیع می گوید: آقامطیع شخصیتی لوطی مسلک است که به اسبش - زغال - علاقه خاصی دارد ، جوانمرد و بزن بهادر و از طرفی رئیس صنف درشکه چی هاست . در مجموع باید بگویم در داستان موقعیت هایی به وجود می آید که باعث خنده مخاطب می شود. حسن اکلیلی ، پوراندخت مهیمن ، فروزان کربلایی ، مرتضی کیوانداریان ، سیف الله نامداری ، امین غلامپور ، احسان اکلیلی ، فرید ذوفن ، فاطمه زارعی ، نسیم سلیمی ، طاهره کرمانشاهی ، مانا بهرامی ، شهریار دخانی ، مهرناز عبدالحسین زاده ، معصومه موسوی و... بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش می کنند. نویسندگی این سریال را حسن مشکلاتی به عهده داشته است و در آن حسین خواجویی (مدیرتولید) ، ابوالفضل کرباسی (مدیر تصویربرداری) ، حسین حجازی (صدابردار) و ایرج رضایی (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز) فعالیت کرده اند.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):