جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 08 ارديبهشت 1385 - ساعت 23:16
شماره خبر: 100004143113
«به خاطر من» در اصفهان کليد خورد
جام جم آنلاين: ماه رمضان چند سال پیش بود که یکی از شبکه ها سریالی با نام «فقط به خاطر تو» پخش کرد سریالی که اکبر منصورفلاح آن را کارگردانی کرده بود و در آن قصه تعدادی از زنهای سرپرست خانوار حکایت می شد.

حالا همان کارگردان در سیمای مرکز اصفهان پشت دوربین یک سریال تازه ایستاده است. این سریال که «به خاطر من » نام دارد ، در 13قسمت 50 دقیقه ای آماده می شود و در آن یک داستان پرفراز و نشیب روایت می شود. داستان سریال «به خاطر من» به زندگی پسری 27 ساله به نام سعید می پردازد که تمام ثروت و ارثیه ای را که از پدربزرگش به مادرش رسیده ، پدرش با کمک یک نفر دیگر ربوده و فرار می کند. حالا 23 سال از آن ماجرا می گذرد. سعید با این قصد آرام آرام بزرگ می شود که پدرش را به طریقی پیدا کند و از او انتقام بگیرد. سریال از جایی شروع می شود که او پدرش را پیدا کرده است ، ابتدا تصمیم می گیرد او را به قتل برساند و ثروت ربوده شده مادرش را دوباره پس بگیرد اما سرنوشت او را به سوی حوادث دیگری می برد. به گزارش خبرنگار ما، در این سریال علاوه بر نقش آفرینی بازیگرانی چون آرش تاج ، رامتین خداپناهی ، مهدی امینی خواه ، مریم سلطانی ، محمد الهی ، زهرا فتحی ، الهام باقری و سعید محقق زاده ، بازیگر ریزنقش و کمدی تئاتر و تلویزیون اصفهان یعنی قدرت الله ایزدی نیز بازی کرده است . اکبر منصور فلاح که پیش از این سریال های برای آخرین بار، مردان کوچک ، آژانس دوستی و گرفتار را برای شبکه های مختلف سیما کارگردانی کرده است ، تصویربرداری این سریال را از هفته پیش در لوکیشن های مختلفی در اصفهان آغاز کرد که به گفته خودش تا اواخر خرداد به طول خواهد انجامید. منصور فلاح درباره علت پذیرش ساخت این کار گفت : قصه این سریال به نوع نگاه من نزدیک بود. از آن گذشته داستان بستری داشت که احساس کردم می توانم حرفم را با آن بزنم .در این سریال ابوالفضل دودانگه (مدیر تصویربرداری) ، ساسان علمی نیا (دستیار اول و برنامه ریز) ، مجتبی حبیب اللهی (صدابردار) ، حسین منصور فلاح (طراح صحنه و لباس) ، حسن جویری و سعید افشار (چهره پردازی) همکاری کرده اند. اکبر منصور فلاح چند سال پیش سریال «گرفتار» را برای مرکز سیمای اصفهان کارگردانی کرده بود.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):