جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 30 فروردين 1398 / 13 شعبان 1440 / a 19 Apr 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 05 آذر 1384 - ساعت 23:26
شماره خبر: 100004151439
عباس شادروان «سه پرده» را به تالار کوچک مي آورد
جام جم آنلاين: عباس شادروان پس از 13 سال ، از 9 آذرماه نمایش "سه پرده" نوشته و کار خود را در تالار کوچک روی صحنه می برد.

این نمایش شامل 3 اپیزود به نامهای "عوضی" ، "تنگ جادو" و "اول بازی" است و 3 موقعیت متفاوت اما مربوط به هم را به تصویر می کشد. در این نمایش آدمهایی نشان داده می شوند که وضعیت شان بنا به تغییر شرایط ، متفاوت می شود. در یک وضعیت معمولی آرزوهایی کلان در سر می پرورانند و در وضعیتی غیرمعمولی دچار سرخوردگی می شوند.عباس شادروان که این سالها بیشتر سرگرم بازیگری تئاتر و فعالیت هایی همچون تدریس و ترجمه در این زمینه بوده است ، پس از حدود 13 سال نمایش "سه پرده" را کارگردانی می کند. وی که این روزها در حال نوشتن نمایشنامه دیگری با عنوان "سوگ چهارشنبه" است ، ابتدا قصد داشت نمایشنامه "خیزاب" نوشته گونترگراس را که خود ترجمه کرده ، کارگردانی کند اما پس از رد شدن متن این نمایشنامه ، "سه پرده" را جایگزین آن کرد. چندی پیش نمایشنامه دیگر وی با عنوان "آتش در کلات" که نوعی گرته برداری از شاهنامه است ، جزو آثار برگزیده دوسالانه ادبیات نمایشی در اهواز انتخاب شد که در صورت فراهم شدن امکانات اجرا ، در تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت .

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):