جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 09 آبان 1384 - ساعت 23:55
شماره خبر: 100004152892
حکم کلانتر 2 صادر شد
جام جم آنلاين: پس از گذشت 4 سال از تولید سری اول مجموعه کلانتر ، محسن شاه محمدی بزودی در سری دوم این مجموعه بار دیگر ایرج نوذری را در نقش سرگرد امیری به سراغ کشف چند ماجرای مجرمانه می فرستد.

شاه محمدی این روزها آخرین مراحل پیش تولید این سریال تلویزیونی را انجام می دهد. او امیدوار است تا بعد از عید فطر این سریال 15 قسمتی را مقابل دوربین ببرد. ماجراها را این بار هم سرگرد امیری پیگیری می کند. او در 3 داستان با نامهای سهراب ، مخمصه و مسافر خوشبختی ، کلانتر 2 را روایت می کند. شاه محمدی به «جام جم» می گوید: در این قصه ها بیشتر مسائل اجتماعی جرم و ریشه های بزهکاری بررسی می شود. پلیس در این داستان حضوری اکشن ندارد بلکه حضورش روانکاوانه است . در کنار هر قصه ، ماجراهای سرگرد امیری و همسرش نگین هم بررسی می شود. این سریال مانند اثر قبلی به تهیه کنندگی اصغر زائری برای گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما و با مشارکت سازمان عقیدتی - سیاسی نیروی انتظامی تهیه و تولید می شود. قصه های این مجموعه در 3 اپیزود 5 قسمتی روایت می شود و در هر کدام یک مساله خاص مورد توجه قرار می گیرد. اپیزود سهراب درباره کلاهبرداری است . در «مخمصه» و «مسافر خوشبختی» هم به ترتیب به سرقت های مسلحانه و روابط میان دختران و پسران جوان پرداخته خواهد شد.به گفته شاه محمدی ، تولید این سریال با اپیزود «سهراب» آغاز خواهد شد. اردلان شجاع کاوه شخصیت اصلی این اپیزود است البته در قسمت های بعدی هم بازیگران مختلفی همچون مرجانه گلچین ، مریم سلطانی ، معصومه آقاجانی ، هادی مهدوی کیا ، شیوا بلوریان ، شیرین قهرمانی ، نفیسه روشن و... طی 3 ماه فیلمبرداری ، مقابل دوربین احمدرضا پناهی خواهند رفت. از شاه محمدی این روزها سریال پلیسی «گارد ساحلی» از شبکه 3 سیما در حال پخش است .

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):