جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 23 مهر 1398 / 15 صفر 1441 / a 15 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 02 مهر 1384 - ساعت 00:44
شماره خبر: 100004155205
«چه کسي به سرهنگ شليک کرد» مقابل دوربين مي رود
جام جم آنلاين: «چه کسی به سرهنگ شلیک کرد» نام سریالی تلویزیونی است که تصویربرداری آن از چند روز دیگر در قزوین آغاز می شود.

کارگردانی این سریال به عهده جواد اردکانی است. فیلمنامه «چه کسی به سرهنگ شلیک کرد» را شادمهر راستین براساس طرحی از علی غفاری و حمید گرشاسبی نوشته ، هرچند طرح سریال ، برداشت آزادی است از نمایش «تا شقایق هست». قصه این سریال - که محسن علی اکبری تهیه کنندگی آن را به عهده دارد - سال 55 رخ می دهد. ماجرا از زمانی آغاز می شود که سرهنگ جهان بین ، رئیس سازمان بازرسی کل کشور آن زمان به طرز مشکوکی به قتل می رسد و نیروهای انقلابی و نیروهای دولتی به صورت موازی پیگیر جریان کشته شدن او می شوند. در سریال «چه کسی به سرهنگ شلیک کرد» - که در 10 قسمت برای پخش از شبکه یک سیما در ایام دهه فجر تولید می شود - داوود رشیدی در نقش تیمسار تبری ، حمید مظفری در نقش سرهنگ جهان بین و محمدرضا داوودنژاد در نقش سرگرد ریاضی بازی می کنند. جواد اردکانی ، کارگردان «چه کسی به سرهنگ شلیک کرد» ، هدف از ساخت این سریال را افشای مفاسد اقتصادی رژیم گذشته ذکر کرد و گفت : تلاش می کنیم در این سریال به جای بازگو کردن چگونگی رخ دادن انقلاب این نکته را بیان کنیم که چرا انقلاب کردیم . از عوامل سازنده ای که تاکنون حضور آنها در این طرح قطعی شده ، می توان به مدیر تصویربرداری : محمد علیقلی زاده ، طراح صحنه و لباس : محمدهادی قمیشی ، طراح گریم : مهری شیرازی و مدیر تولید:حسین لبافی اشاره کرد. تصویربرداری این سریال هفته اول مهر ماه در شهرستان قزوین آغاز می شود و در تهران و بندرعباس ادامه می یابد.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):