جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 24 مهر 1398 / 16 صفر 1441 / a 16 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 18 مرداد 1384 - ساعت 23:23
شماره خبر: 100004157688
اکبر زنجانپور به جنگ گروگانگيرها مي رود
جام جم آنلاين: اکبر زنجانپور ماموریت یافت تا با پیگیری پرونده ربوده شدن یک تاجر در استان هرمزگان ، خانواده او را از نگرانی برهاند.

70 کیلومتری بندرعباس در بندر خمیر یک تاجر تهرانی گم شده است. سارا ، دختر او به همراه امیر ، همسرش به این محل می آیند تا ردپایی از پدر پیدا کنند. قاچاقچی ها امیر را برای دیدن پدرزنش با خود می برند ، اما او بازنمی گردد و این مساله پای استوار ثوبان با بازی اکبر زنجانپور را به ماجرا باز می کند و او مامور یافتن پدر سارا می شود. اینها بخشی از ماجراهایی است که در سریال تلویزیونی گارد ساحلی به نویسندگی و کارگردانی محسن شاه محمدی شاهد آن خواهید بود. این سریال به تهیه کنندگی هومن کبیری ساخته شده است . کبیری در گفتگو با "جام جم" به جزییات بیشتری اشاره می کند و می گوید: پیش تولید سریال آبانماه سال 83 آغاز شد و در فاصله آذر تا ابتدای اسفند هم بازیگران در مقابل دوربین عبدالله صریحی در استان هرمزگان مقابل دوربین رفتند. گارد ساحلی سریال پربازیگری است . اکبر زنجانپور نقش استوار ثوبان را ایفائ می کند. او بومی و معاون پاسگاهی است که نقش موثری در روند وقایع داستان دارد. سهیلا رضوی نیز در نقش همسر او ظاهر شده و علی مردانه نقش فرزند استوار را ایفا می کند. حدیث فولادوند در نقش سارا حضور دارد و کیوان محمودنژاد نقش امیر همسر او را بازی می کند. ایرج راد همکار ثوبان و رئیس پاسگاه است . احمد نجفی نقش شخصیتی با نام امینی ، پدر سارا را دارد. عنایت بخشی این بار در نقش یک ناخدا ظاهر شده و فریده گرمساری هم نقش همسرش را ایفا می کند. بهرام ابراهیمی در نقش افسر پرونده است که از یک مقطع وارد داستان می شود. مهدی تقی نیا هم که پیش از این او را در سریال کیف انگلیسی دیده ایم در نقش شخصیتی به نام مباشر مقابل دوربین رفته و شاه علی سرخانی و الهام پاوه نژاد نیز به ترتیب در نقش سرکرده باند قاچاقچی ها و زن مسافرخانه دار به نام لیلوک حضور یافته اند. کبیری درباره ترکیب بازیگران و سایر عوامل این سریال به خبرنگار ما می گوید: این سریال به سفارش سیمای استان ها در مرکز خلیج فارس تولید شد و همکاری خوب این مرکز باعث گردید تا بتوانیم از بازیگران و عوامل حرفه ای استفاده کنیم البته برای برخی از نقشها از بازیگران بومی نیز استفاده کردیم . موسیقی گارد ساحلی را حمیدرضا یراقچیان در حال ساخت دارد و این سریال این روزها مراحل نهایی تدوین خود را سپری می کند تا در 13 قسمت آماده پخش از یکی از شبکه های سراسری شود. این سریال با همکاری صالح حبیبی در مقام صدابردار ، پروین نویدی چهره پرداز ، آزیتا سمناک عکاس ، ساخته شده و محبوبه غفاری و رویا ابراهیمی نیز طراحی صحنه و لباس آن را به عهده داشته اند. آخرین ساخته شاه محمدی سریال کلانتر بود که 3 سال قبل از شبکه یک سیما پخش شد.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):