جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 30 فروردين 1398 / 13 شعبان 1440 / a 19 Apr 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 31 ارديبهشت 1384 - ساعت 23:52
شماره خبر: 100004161769
کاردان ، استاد خرناس را تلويزيوني مي کند
جام جم آنلاين: داریوش کاردان مجری ، کارگردان و بازیگر تلویزیون و رادیو می خواهد در یک برنامه جدید استاد خرناس را که پیش از این یک شخصیت طنز رادیویی بود ، به تلویزیون بیاورد.

«شبکه سه ونیم» عنوان این مجموعه جدید است که در 26قسمت 50دقیقه ای برای شبکه 3 سیما آماده می شود که حوادث آن به افتتاح اولین شبکه تلویزیون خصوصی در ایران مربوط می شود. به داریوش کاردان پیشنهاد تاسیس یک شبکه خصوصی برای مطرح کردن مشکلات جامعه داده می شود. او نمی پذیرد، اما فردی به نام خرناس را که آدمی زیرک است برای مدیریت این شبکه معرفی می کند. او هم پس از مدتی کارمندان و کارکنان مختلف این شبکه خصوصی را انتخاب می کند. به این ترتیب حسین رفیعی در نقش معاون این شبکه ، هادی کاظمی مدیر نظارت ، حمیدرضا شریف نیا در مقام آبدارچی و معصومه کریمی و بهنوش بختیاری هم به عنوان منشی ، منشی صحنه و بازیگر وارد ماجرا می شوند. در ادامه مخاطب با ماجرای کارمندان این شبکه ، مشکلات پیش رو و نحوه ارتباط آنها با یکدیگر آشنا می شوند. از اینها گذشته این شبکه مانند هر شبکه دیگری باید در طول روز برنامه های مختلفی چون اخبار، میزگرد، سریال و... را روی آنتن ببرد که مخاطب علاوه بر ماجراهای شبکه ، بیننده این برنامه ها هم خواهد بود. با وجود این ،داستان اصلی درباره افرادی است که در این شبکه خصوصی مشغول کار هستند. در این مجموعه آزیتا ایرایی و داریوش کاردان به عنوان نویسنده و جواد اصلانی هم در مقام کارگردان تلویزیونی با این طرح همکاری کرده اند. ساخت این مجموعه با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح برای بیننده ، همراه با دادن آگاهی و هشدار است . تصویربرداری این مجموعه که تاکنون نگارش 15قسمت آن به پایان رسیده از اول خرداد در تهران آغاز می شود و به صورت روتین از 10خرداد روی آنتن خواهد رفت . علاوه بر عواملی که نامشان در بالا آمد، محمد صدری ، بیژن مومنی ، ناصر انتظاری ، پدرام زرگری ، محترم ملکی ، ندا هنگامی ، قاسم ترکاشوند، محمود مقدسی ، حسین حسین خانی و ناصر هاشم زاده به ترتیب به عنوان تهیه کننده ، مدیر تصویربرداری ، مدیر صدابرداری ، چهره پرداز، برنامه ریز، بازیگردان ، طراح صحنه و لباس ، مدیر تولید، ناظر کیفی و مشاور برنامه با این طرح همکاری خواهند کرد.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):