جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 29 فروردين 1398 / 12 شعبان 1440 / a 18 Apr 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 01 آبان 1383 - ساعت 22:42
شماره خبر: 100004172145
سرانجام آزمون دستياري ، همچنان بي سرانجام
جام جم آنلاين: «سرانجام آزمون دستیاری» همچنان بی سرانجام ماند ؛ چرا که نتیجه جلسه 2 ساعته «سرانجام آزمون دستیاری» که با حضور دادستان تهران ، اعضای گروه تحقیق این آزمون در مجلس و داوطلبان آزمون امسال ، پنجشنبه گذشته برگزار شد ، تنها یک نکته امیدوارکننده داشت : «پرونده این آزمون هنوز بسته نشده است».

دادستان تهران در این جلسه ، از ارجاع پرونده آزمون دستیاری به حفاظت اطلاعات سپاه خبر داد و گفت : هنوز مدرک محکمه پسندی در خصوص تخلفات آزمون دستیاری به دست نیامده که بر مبنای آن حکمی صادر شود ، به همین علت پرونده قضایی این آزمون برای بررسی بیشتر به حفاظت اطلاعات ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارجاع شده است . سعید مرتضوی با اشاره به موارد تخلف مطرح شده ، ادامه داد: رسیدگی به این موارد به عهده مجلس به عنوان ناظر بر عملکرد دستگاه های اجرایی است که در صورت اثبات تخلفات عنوان شده ، طبق قانون رای صادر می شود و هیچ کوتاهی در این زمینه انجام نخواهد شد. دکتر ریاض ، عضو کمیسیون اصل 90 و از اعضای کمیته پیگیری نتایج آزمون دستیاری ، در این جلسه ، بار دیگر نحوه پیگیری های مجلس را بازگو و تاکید کرد: وزارت بهداشت در طول این مدت هیچ همکاری ای با مجلس نکرد و حتی وزیر بهداشت در پاسخ به گزارش کمیته پیگیری طی نامه ای با مهر خیلی محرمانه ، تخلفات انجام شده را رد یا تایید نکرد، در واقع جواب ایشان به نوعی سرکاری بود. وی افزود: آقای وزیر از مسوولان متدین ، مومن و مقید هستند اما مدیر خوبی نیستند. دکتر ریاض از متخلفان این آزمون به عنوان «توده فساد» نام برد و افزود: کشف این توده فساد که سال 77 در مخدوش کردن آزمون های دستیاری موثر بوده اند، باید هر چه سریعتر انجام شود.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):