جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 23 مهر 1398 / 15 صفر 1441 / a 15 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 18 خرداد 1383 - ساعت 23:29
شماره خبر: 100004178451
«آهوي ماه نهم» به تدوين رسيد
جام جم آنلاين: مسعود نوابی ، کارگردان سریال «دردسر والدین» که چند سال قبل از شبکه سوم سیما پخش شد ، این روزها سرگرم آماده سازی آخرین سریال خود است.
در سریال «آهوی ماه نهم» ترکیبی از بازیگران جوان و میانسال ایفای نقش می کنند.
فقیه سلطانی در نقش آهو ، اصغر همت در نقش پدر آهو و رامبد شکرآبی ، آناهیتا همتی ، مهدی فقیه ، رویا افشار ، شهرام پوراسد ، زهره حمیدی ، کاظم افرندنیا ، حسین ایل بیگی ، سعیده عرب ، هما خاکپاش ، ساناز رحیم پور و امیررضا دلاوری هم برخی از بازیگران این سریال 20 قسمتی هستند. ماجرای سریال این گونه است که آهو ، دانشجوی جوان با یافتن نشانه ای از گذشته اش دچار آشفتگی می شود و در آستانه جدایی از خانواده اش قرار می گیرد. چاره جویی برای رفع بحران روحی از او ، ناخواسته و بتدریج وی را به رمزگشایی روانی از شخصیت پدرش که سالهاست زخمی عمیق را در هراس از تصور اتفاقی بد در خود پنهان کرده است ، می کشاند. تقابل پدر و دختر ، روابط آنها را با اطرافیان تحت تاثیر قرار می دهد و هر یک را به نحوی درگیر ماجرا می کند. این سریال هم اکنون مراحل تدوین خود را زیردست حسین غضنفری طی می کند . تصویربرداری در فاصله آذر تا اسفند سال گذشته از سوی «روح الله علی» انجام شده است و پیش بینی می شود تدوین سریال تا شهریور 83 پایان یابد و موسیقی نیز توسط رامین بهنا ساخته خواهد شد. آخرین اثر مسعود نوابی به سفارش شبکه اول سیما با نام «محمدصادق جلالی» به عنوان تهیه کننده و نویسنده فیلمنامه در فهرست عوامل این سریال درج شده و «علی اکبر محلوجیان» هم فیلمنامه را بازنویسی کرده است .

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):