جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 25 مهر 1398 / 17 صفر 1441 / a 17 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 26 آذر 1382 - ساعت 22:46
شماره خبر: 100004184056
شبکه سوم با «خانه اي درتاريکي» روشن مي شود
جام جم آنلاين: سریال «خانه ای در تاریکی» به کارگردانی سعید سلطانی در 30قسمت 42دقیقه ای در گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما، آماده پخش شده است.
داستان این سریال ، در سال 1307
اتفاق می افتد. «ماه تابان» دختر جوانی است که در ایل بختیاری بزرگ شده است . او از سالها پیش در پی مفقود شدن پدر و مرگ مادرش ، نزد «حیدرخان» پدربزرگش (که رئیس ایل بختیاری است) زندگی می کند. او دختر جوانی است که زندگی در ایل ، او را آبدیده و متکی به نفس بار آورده است . داستان از جایی آغاز می شود که «عطاءالدوله» پدربزرگ مادری «ماه تابان» ، پیکی را به دنبال او می فرستد تا به تهران برود. ماه تابان که همیشه آرزومند آگاه شدن از سرنوشت پدر بوده ، این موقعیت را فرصت مناسبی می داند و علی رغم مخالفت حیدرخان به تهران می رود؛ اما حضور او در خانه اشرافی «عطاءالدوله» به مذاق دیگر ساکنان خانه خوش نمی آید و رفته رفته حوادث عجیب و باورنکردنی برای ماه تابان اتفاق می افتد. در این سریال ، بازیگرانی چون محمدعلی کشاورز (شازده عطاءالدوله) ، محمود پاک نیت (میرزا بهادر) ، ثریا قاسمی (گوهرالزمان) ، فرهاد اصلانی (سرکار رفیع) ، فخری خوروش (مهتاج الملوک) ، لادن مستوفی (ماه تابان) ، سیما تیرانداز (بهجت الملوک) ، اسماعیل شنگله (میرزا عبدالله وکیل باشی) ، جلیل فرجاد (علی آقا بختیاری) ، محرم زینال زاده (ناصرالدوله) ، فریده سپاه منصور (مادر رفیع )، پونه حاج محمدی (شیرین السلطنه) و... ایفای نقش کرده اند. این سریال به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه ، مدیر تصویربرداری : اسفندیاری شهیدی و مدیر تولیدی عزیز علیزاده ، از تاریخ 3/10/82 ، روزهای چهارشنبه از شبکه سوم سیما پخش می شود.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):