جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 24 مهر 1398 / 16 صفر 1441 / a 16 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 31 شهريور 1382 - ساعت 23:44
شماره خبر: 100004189090
شبکه اول ، ميزبان «آتش و شبنم» مي شود
جام جم آنلاين: با پایان مراحل پس از تولید سریال تلویزیونی «آتش و شبنم » این سریال از این هفته ، چهارشنبه شب ها از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.
«آتش و شبنم» داستان زندگی جوانی
مرفه و تنوع طلب به نام سعید مقامی است که زندگی خود را خالی از لطف و هیجان می بیند و دچار تناقض های متعددی با خود و اطرافیانش است . او در یکی از تفریح های شبانه ، مبلغ هنگفتی را در بازی بیلیارد از دست می دهد. صبح ، هنگام ورود به خانه با گلایه های همسرش سودابه مواجه می شود که از رفتار غیرمسوولانه او گلایه می کند. سعید بی توجه به حرف های همسرش ، راهی محل کار می شود. او مدیر کارگاه یک شرکت ساختمان سازی است که به پدرش تعلق دارد. او متوجه می شود در اجرای طرح ساخت برجی در شمال شهر ، تقلب هایی انجام شده است . او به دلیل خطر ناشی از این تقلبها قصد مقابله با عوامل آن را دارد. پدر وی نیز یکی از این افراد است این سریال براساس فیلمنامه ای از محمدابراهیم سلطانی فر توسط وی کارگردانی شده است . تهران ، دماوند ، چالوس ، مناطق اطراف اندیمشک ، شهرک سینمایی دفاع مقدس و اردوگاه فرات از لوکیشن های این سریال است . همچنین بازیگرانی همچون : علی دهکردی ، جعفر دهقان ، جهانبخش سلطانی ، جمشید شاه محمدی نقش های مختلف این سریال را ایفائ می کنند. به گزارش خبرنگار ما ، در این سریال محمد اصفهانی دو ترانه با نامهای «قبیله لیلی» و «خورشید حقیقت» را اجرا کرده که اولی در عنوان بندی سریال و دیگری در بخش های خاصی از سریال پخش خواهد شد. گفتنی است این سریال 20قسمتی به تهیه کنندگی سید احمد میرعلایی در گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تهیه شده است .

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):