جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 24 مهر 1398 / 16 صفر 1441 / a 16 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 12 آبان 1381 - ساعت 22:04
شماره خبر: 100004205980
خاتون سادات و خانواده اش به شبکه اول مي آيند
جام جم آنلاين: «خاتون سادات » عنوان برنامه ای نمایشی است که برای پخش در ماه رمضان ، در گروه خانواده و جوان شبکه اول تولید می شود.
«خاتون سادات » داستان زندگی پیرزنی دلسوز ، باشعور و مقتدر است که در طول داستان ، برخوردها و روابط او با اعضای خانواده اش و افرادی دیگر در فضایی طنزآمیز به تصویر کشیده می شود. مسعود ریاعی ، تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به نگارش فیلمنامه های این مجموعه به صورت گروهی ، درباره شخصیت های این مجموعه گفت : تمام فرزندان خاتون سادات (میناجعفرزاده ) ازدواج کرده اند. یک روز مانده به آغاز ماه رمضان ، آخرین دختر او نیز ازدواج می کند و او در خانه بزرگ و قدیمی اش تنها می ماند. فرزندان او پس از این که نمی توانند او را قانع کنند که به خانه یکی از آنها بیاید، در نهایت تصمیم می گیرند هر کدام یک شب پیش او بمانند. حضور فرزندان ، نوه ها و سایر اعضای خانواده ، با گرایش های مختلف ، ماجراهای متفاوتی را ایجاد می کند. ریاعی درباره حضور یک شخصیت ثابت نوجوان در کنار خاتون گفت : این شخصیت ، پسری 15ساله است . او نوه خاتون است و شیطنت های او و رابطه اش با خاتون ، به گونه ای نشاندهنده رابطه نسل قدیم و جدید و درک متقابل آنها از یکدیگر است . گفتنی است ، مونتاژ، ساخت موسیقی و سایر مراحل فنی این سریال همزمان با ضبط آن پیش می رود و تصویربرداری آن نیز تا اواخر ماه رمضان طول خواهد کشید. تمامی قسمتهای سریال نیز در بخشهای مختلف خانه ای قدیمی و بزرگ تصویربرداری می شود. مهدی فقیه ، بیوک میرزایی ، رضا توکلی ، علی گوهری ، معصومه کریمی ، افسانه ناصری ، مینانوروزی فر، میلاد موثقی و...، دیگر بازیگران این مجموعه 30قسمتی هستند و عوامل زیر در تولید سریال حضور دارند: کارگردان : فیاض موسوی ، فیلمنامه نویسان : مسعود ریاعی ، فیاض موسوی ، سینا سعیدورزی ، یاسین عرب زاده و سعید قاسمیان . مدیر تصویربرداری : عبدالله صریحی ، صدابردار: مهدی صادقی ، طراح صحنه : سعید عمرانی ، طراح چهره پردازی : مرتضی ضرابی ، مدیر تولید: ابوطالب برخورداری و موسیقی : رحمان وطن دوست .

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):