جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 10 اسفند 1395 / 01 جمادي الثاني 1438 / a 28 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 24 دي 1391 - ساعت 19:42
شماره خبر: 100769810881
توليد بازي رايانه‌اي کارآگاه علوي
جام جم آنلاين: بازی رایانه‌ای «کارآگاه علوی» با موضوع حادثه‌ای ـ ماجرایی، با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تولید شد.

به گزارش فارس، این نرم‌افزار، یک بازی با مضمون ماجراجویی است که داستان مادام روژان را بازگو می‌کند؛ زنی انگلیسی‌تبار که شمال تهران در باغی زیبا و بزرگ به نام «باغ خانم روژان» زندگی می‌کند. او یک اشراف‌زاده انگلیسی است که مورد توجه مقامات ایران قرارا داشته و در حکومت ایران جایگاه خاصی دارد. در نیمه شب آذر 1313 اتفاقی می‌افتد که مقامات بلند پایه حکومتی را شوکه و نگران می‌کند.

کارآگاه علوی که در حل معماهای پیچیده و سخت از تبحر خاصی برخوردار است و آوازه او تا دربار ایران رفته، از سوی مقامات ایران برای کشف ماجرا انتخاب می‌شود.

در این بازی کاربران به عنوان کارآگاه علوی پا به میدان می‌گذارند و در اینجاست که با گفت‌وگو و حل معما‌های پیچیده به کشف ماجرا پرداخته و پرده از راز آن برمی‌دارند. بازیکنان فقط در نقش کارآگاه علوی ظاهر نمی‌شوند، بلکه دستیار او و شخصیت دیگری را نیز هدایت می‌کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: