جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 23 آبان 1398 / 16 ربيع الأول 1441 / a 14 Nov 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سياسي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 10 بهمن 1391 - ساعت 16:34
شماره خبر: 100771181922
عراق مال ما ست
جام جم آنلاين: دختر دیکتاتور معدوم عراق در راستای سوء استفاده از تظاهرات‌های مردمی در این کشور با صدور بیانیه‌ای ادعا کرد: عراق برای ما و فرزندانمان است.

به گزارش «شفق نیوز»، دختر صدام در بیانیه‌ای اعلام کرد: وضعیتی که عراق با آن روبرو است مقابله شر و خیر است. عراق برای ما و فرزندان ماست و ما فرزندان عراق هستیم.

وی افزود: صدای حق در عراقِ سربلند و مغرور، بلند شده و صاحبان حق به آزادی و عدالتی که استبداد و ظلم از آنها سلب نموده وعده داده شدند.

حجاریان: خاتمی بیاید حتما پیروز است

سعید حجاریان از تحلیلگران سیاسی جناح اصلاح طلب در گفتگو با اعتماد به بررسی وضعیت اصلاح طلبان در انتخابات آتی و حضور خاتمی پرداخته و می گوید اگر سیدمحمد خاتمی کاندیدا و صلاحیتش تایید شود می‌تواند پیروز میدان باشد اما به باور او تایید صلاحیت خاتمی امری بعید است هر چند خاتمی هم تاکنون هیچ‌گونه تمایلی از خود برای کاندیداتوری نشان نداده است.

به گزارش نامه، وی همچنین مواضع اخیر عسگراولادی را ناشی از میانه روی او دانسته است و گفته است:آقای عسگراولادی کلا چنین شخصیتی دارند. زمانی که من ترور شده بودم و در بیمارستان سینا بودم، بالای سر من آمد و در گوشم «حمد» خوانده و گفته بود«سعید جان! توبه کن ان‌شاءالله خوب می‌شوی»

چرا آرای قضائی به سخره می گیرید

رئیس دیوان عدالت اداری در تشریح آنچه در ارتباط با مدیریت سازمان تامین اجتماعی رخ داده است و واکنش دولت به آرای قضائی اظهار داشت: این چه معنا دارد که یک قاضی معزول را در راس سازمانی بسیار گسترده، هم از لحاظ فراگیری و هم از این حیث که بنگاه‌ها و شرکت‌های اقتصادی متعددی در ذیل آن قرار دارد و از اهمیت بسزایی برخورار است، قرار می‌دهید و به این ترتیب مجلس و قوه قضائیه را نسبت به موضوع حساس می‌کنید.

به گزارش مهر،  حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری افزود: شکایتی را مطرح می‌کنند و در رسیدگی، تصمیمی که گرفته‌اید، مغایر قانون شناخته می‌شود. با تغییراتی بر همان تصمیم اصرار می‌ورزید و در پیگیری بعدی و رسیدگی مجدد این تصمیم نیز خلاف قانون تشخیص و رایی صادر می‌شود. باز قانون را دور می‌زنید و کار خودتان را انجام می‌دهید. این به سخره گرفتن آرای دستگاه قضایی است.

عبدالله نوری: باید حاضر باشیم

عبدالله نوری اخیراً در جمعی اظهار داشته است به هر قیمتی که شده باید وارد عرصه سیاست شویم؛ برد و باخت برای ما مهم نیست به هر قیمتی که شده باید وارد صحنه سیاسی شویم.

به گزارش فارس، در حالی که چندی پیش حسن روحانی اعلام کرده بود برای نامزدی در انتخابات 92 در حال بررسی و رایزنی است شنیده شده است  یکی از نزدیکان  وی گفته است وی به جمع بندی نرسیده و تصمیم دارد در انتخابات آتی نامزد نشود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 


جان کري خواستار شد: