جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
يكشنبه 28 بهمن 1397 / 11 جمادي الثاني 1440 / a 17 Feb 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
حوادث
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 10 بهمن 1391 - ساعت 22:01
شماره خبر: 100771203072
تاجر قلابي، دختران را در اينترنت فريب مي‌داد
جام جم آنلاين: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان از دستگیری پسر اصفهانی که با معرفی خود به عنوان تاجر در اینترنت دختران را فریب داده و صفحات مبتذل را مدیریت می‌کرد، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ خسروی گفت: در پی شکایت زنی مبنی بر هتک حرمت وی در فضای مجازی، ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند و متوجه شدند وی در یکی از صفحات اجتماعی با مردی آشنا شده و پسر جوان به بهانه ازدواج، عکس شخصی و خانوادگی او را درخواست و تمام اطلاعاتش را برای اعمال غیراخلاقی و ترویج فساد در اینترنت منتشر کرده است.

وی با بیان این‌که در تحقیقات نشانه‌هایی از متهم در چند سایت و وبلاگ مشاهده شد، افزود: متهم در این سایت‌ها خود را جوانی اصفهانی و تاجر در خارج از کشور معرفی و با ایجاد گروهی با نام «مبتذل» در یکی از شبکه‌های اجتماعی مبادرت به تحریک و تشویق جوانان به ایجاد رابطه غیراخلاقی کرده است.

خسروی خاطرنشان کرد: ماموران با جستجوی گسترده، متهم را دستگیر کردند که وی به جرم خود اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتای اصفهان خاطرنشان کرد: هر فرد به قصد ضرر رساندن به غیر یا تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی به نشر اکاذیب علیه دیگران اقدام کند، افزون بر اعاده حیثیت به حبس از 91 روز تا دو سال یا جزای نقدی یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

وی همچنین هشدار داد: ترویج فساد و بی‌بندوباری به هر نحو و انتشار مطالب و موضوعاتی با محتوای غیراخلاقی در فضای مجازی، جرم تلقی شده و پلیس فتا با عاملان آن بشدت برخورد خواهد کرد.