جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 04 خرداد 1398 / 20 رمضان 1440 / a 25 May 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
گردشگري
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
پنجشنبه 12 بهمن 1391 - ساعت 16:53
شماره خبر: 100771357398
با گذشت 15 روز؛
26 هزار ايراني به عمره مفرده اعزام شدند
جام جم آنلاين: با گذشت پانزده روز از آغاز اعزام عمره مفرده در دوره جدید، تاکنون حدود ۲۶ هزار ایرانی از استان‌ها مختلف کشور به سرزمین وحی اعزام شده‌اند.

با گذشت 15 روز از آغاز اعزام عمره مفرده در دوره جدید، تاکنون حدود 26 هزار ایرانی از استان‌ها مختلف کشور به سرزمین وحی اعزام شده‌اند.

بر این اساس تاکنون 25 هزار و 723 نفر از ایستگاه‌های پروازی مختلف ایرانی با 2 شرکت هواپیمایی ایرانی و یک شرکت سعودی به عربستان اعزام شده‌اند.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده، قرار است در دور اول اعزام‌ها حدود 400 هزار زائر ایرانی برای انجام مناسک عمره مفرده به سرزمین وحی بروند.

همچنین روز گذشته از شهرهای شیراز، کرمانشاه و 2 پرواز از تهران به مقصد جده و مدینه رفته‌اند و دو پرواز از جده به مقصد شیراز و تهران شب گذشته صورت گرفته‌ است.

شایان ذکر است، همزمان با آغاز اعزام عمره از 25 دی ماه، بعثه مقام معظم رهبری در شهرهای مکه مکرمه و مدینه منوره فعالیت‌های فرهنگی خود را آغاز کرده است که برگزاری جلسات قرآنی، دعا و نیایش و هم‌اندیشی با گروه‌های علمی مختلف از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌آید.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):