جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
دوشنبه 02 ارديبهشت 1398 / 16 شعبان 1440 / a 22 Apr 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
ورزشي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 13 بهمن 1391 - ساعت 16:37
شماره خبر: 100771442854
کرش در نشست خبري:
در بازي مقابل لبنان سردرد مي‌گيرم
جام جم آنلاين: سرمربی تیم ملی فوتبال در خصوص انتخاب 11 نفره اصلی و نیمکت نشینان برای بازی با لبنان گفت:‌ روز چهارشنبه سردرد شدیدی خواهم گرفت.

به گزارش روز جمعه جام‌جم آنلاین به نقل از سایت فدراسیون، کارلوس کرش در نشست خبری امروز خود با اصحاب رسانه درخصوص برنامه‌های آماده سازی تیم ملی برای بازی با لبنان گفت: تمام تمرکز ما برای انجام تمرینات آماده سازی پیش از بازی با لبنان است.خوشبختانه تیم را به طور کامل در اختیار داریم و دژاگه، قوچان نژاد و شجاعی از دوم و سوم فوریه به جمع بازیکنان اضافه می‌شوند. در واقع بازی با لبنان اولین مسابقه ما در رقابت‌های مقدماتی جام ملتهای آسیا است اما چیزی که برای ما اهمیت دارد این است که این بازی هم جزیی از برنامه‌های آماده سازی ما به منظور حضوری پرقدرت در رقابتهای مقدماتی جام جهانی است.

کرش در ادامه گفت: طبق روال تمام بازیها و اردوها، وظیفه ما متمرکز شدن روی برنامه‌های آماده سازی است.در واقع این هدف اصلی ما بوده که به خوبی آماده شویم. مسلما من و بازیکنان می‌توانیم بگوییم این یک بازی خاص برای ماست، چون در ذهن ما به صورت شفاف اتفاقات بازی با لبنان وجود دارد و با در ذهن داشتن آن اتفاقات سعی می‌کنیم در دیداری دوباره مقابل این تیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. اتفاقاتی که نه فقط درون بازی بلکه خارج از زمین بازی هم بود.

با ذهنیت کلی به برنامه لیگ، فعالیتهایمان را ادامه می دهیم

کرش در پاسخ به این سوال که با پایان یافتن مهلت 10 روزه سازمان لیگ و کادر فنی تیم ملی برای هماهنگ کردن برنامه مسابقات باشگاهی و اردوهای تیم ملی، اکنون چه توافقی صورت گرفته، گفت: ما در حال حاضر یک جواب از سازمان لیگ دریافت کردیم. البته اطلاعات جزیی و دقیق را هنوز نگرفتیم اما یک شکل کلی برای برنامه ریزی داریم و این را دریافت کردیم و طبق آن فعالیتهایمان را ادامه می دهیم.

عقاید هر فردی برای دعوت بازیکنان به تیم ملی متفاوت است

سرمربی تیم ملی فوتبال در ادامه نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او درباره واکنش رویانیان به فهرست جدید تیم ملی پرسیده بود، ابراز کرد: هر فردی می‌تواند درباره نفرات دعوت شده به تیم ملی عقیده و نظری داشته باشد. وقتی مربیان بازیکنان مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند همیشه فضا برای اظهارنظر افراد وجود دارد. یک دسته از افراد از این فهرست خو