جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 04 خرداد 1398 / 20 رمضان 1440 / a 25 May 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سرگرمي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 13 بهمن 1391 - ساعت 17:07
شماره خبر: 100771444373
خلبان بيرون کابين،کمک خلبان در خواب
جام جم آنلاين: خلبان هواپیمای یک شرکت هوایی هلندی هنگام پرواز برای رفتن به توالت از کابین خارج شد غافل از اینکه کمک خلبان خوابش می آید.

به گزارش روز جمعه جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، این حادثه در جریان پرواز یک هواپیمای بوئینگ 737 شرکت هوایی هلندی بلیت های ارزان قیمت "ترانساویا" رخ داده است.

خلبان هواپیما به مقصد جزیره کرت یونان پس از 2.5 ساعت پرواز برای رفتن به توالت از کابین خارج شد. اندکی بعد هنگامی که قصد داشت وارد کابین شود با تلفن داخلی با کمک خلبانش تماس گرفت تا در را باز کند اما هیچ پاسخی از او نشنید.

سرانجام خلبان با استفاده از کلید ویژه وارد کابین شد و در کمال تعجب مشاهده کرد که کمک خلبان در خواب عمیقی فرو رفته است. خوشبختانه در جریان خواب کمک خلبان و غیبت خلبان از کابین هیچ حادثه ای برای هواپیما که به روی دریا پرواز می کرد، رخ نداد.

سازمان امنیت هوایی هلند اعلام کرد که شرکت هوایی "ترانساویا" یکی از شرکت های وابسته به گروه هوایی ارفرانس-کی ال ام تحقیقاتی را در رابطه با این حادثه  آغاز کرده است. مترجم: بهرام افتخاری.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: