جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 04 خرداد 1398 / 20 رمضان 1440 / a 25 May 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
شهرستانها
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 13 بهمن 1391 - ساعت 17:23
شماره خبر: 100771445336
44 جاده روستايي سميرم بازگشايي شد
جام جم آنلاين: رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم گفت: بر اثر بارش شدید برف در شهرستان سمیرم، جاده عبوری 80 روستا مسدود شد که تاکنون جاده 44 روستا بازگشایی شده است.

غلامرضا طایی در گفت‌وگو با فارس در سمیرم با اشاره به بارش شدید برف در این شهرستان اظهار کرد: با تلاش راهداران، از 80 روستای شهرستان که بر اثر بارش شدید برف مسدود شده بودند، تاکنون 44 جاده روستایی شهرستان فریدن بازگشایی شده است

وی از بارش شدید 18 ساعت برف در این شهرستان خبر داد و گفت: بارش برف دیروز از ساعت 14 در این شهرستان آغاز و تا ساعت 8 صبح امروز ادامه یافت.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم افزود: میزان بارش در سطح شهر 30 سانتی متر و در بیرون از شهر و در نقاط برفگیر، 55 سانتی متر بوده و این بارش‌ها با کولاک شدید همراه بوده است.

وی تصریح کرد: تاکنون با تلاش راهداران اداره راه سمیرم، از 80 راه روستایی که به علت برف عبور و مرور در آنها مسدود شده بود، 44 راه روستایی بازگشایی شده و تردد در آنها ادامه دارد.

طایی با اعلام اینکه تاکنون هیچ حادثه جدیدی گزارش نشده است خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم که تا پایان امروز 30 روستای باقی مانده را بازگشایی کنیم.

گفتنی است شهرستان سمیرم در 165 کیلومتری، از جمله برف گیر جنوب استان اصفهان است.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):