جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 تير 1398 / 13 ذی القعدة 1440 / a 16 Jul 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
گردشگري
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 13 بهمن 1391 - ساعت 17:28
شماره خبر: 100771445880
راه‌اندازي پليس گردشگري در تخت جمشيد
جام جم آنلاين: معاون سیاسی امنیتی فرماندار مرودشت از راه‌اندازی پلیس گردشگری در مجموعه جهانی تخت جمشید تا پایان امسال خبر داد.

یعقوب خسروانی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری مرودشت گفت: سالانه بیش از دو میلیون گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این شهرستان دیدن می‌کنند که فقط مجموعه تخت جمشید به لحاظ ویژگی‌های خود سالانه نزدیک به یک‌میلیون و 500 هزار نفر را پذیراست.

وی با بیان این‌که امنیت از مهم‌ترین شاخص‌های حوزه گردشگری است، افزود: تلاش ما بر این است که حداقل مشکلات نیز برای گردشگران در حوزه امنیتی وجود نداشته باشد و گردشگران با امنیت خاطر و آرامش از اماکن تاریخی و طبیعی بازدید کنند.

مدیر حراست سازمان میراث فرهنگی فارس نیز اجرای پلیس گردشگری برای نخستین بار در مجموعه تخت‌جمشید با همکاری نیروهای انتظامی را ظرفیت مناسبی دانست که تا پایان سال با هدف کمک به امنیت این مجموعه راه‌اندازی می‌شود.

محمد گلستانی با اشاره به این‌که اکنون مجموعه تخت‌جمشید به صورت حفاظت فیزیکی و الکترونیکی در شبانه‌روز محافظت می‌شود، از افزایش سیستم‌های حفاظت الکترونیکی جدید در مجموعه‌های تاریخی این شهرستان خبر داد.(فارس)


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):