جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 16 آذر 1398 / 09 ربيع الآخر 1441 / a 07 Dec 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سرگرمي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 13 بهمن 1391 - ساعت 21:13
شماره خبر: 100771459239
10 ساعت دستبند به دست بچه 7 ساله
جام جم آنلاين: ویلسون ریئیس پسربچه هفت ساله ساکن محله برونکس نیویورک توسط پلیس دستگیر و مدت 10 ساعت دستبند به دستش زده شد.

به گزارش روز جمعه جام جم آنلاین به نقل از لومتن، ویلسون ریئیس پسربچه هفت ساله در بیرون محوطه مدرسه با یکی از همکلاسی هایش دعوا کرد. همکلاسی مدعی بود که ویلسون اسکناس پنج دلاری ناهارش را از او ربوده است در حالی که پسرک می گفت پول را روی زمین پیدا کرده است.

درست یا غلط،پلیس به دلیل این کتک کاری وارد کلاس بچه ها شد و ویلسون کوچک را دستگیر و به اداره پلیس برد و در اداره شرایط برای پسرک هفت ساله دشوار شد.

ماموران به دست های بچه مانند یک جنایتکار حرفه ای دستبند زدند. آنها در دو مکان متفاوت او را تحت بازجویی های طولانی قرار داده و کودک مدت 10 ساعت دستبند به دست بازداشت بود.

علاوه بر این بدون هیچ مدرک مستدلی پلیس او را متهم به سرقت کرد.

 فرانسیس ریئیس مادر ویلسون که از رفتار پلیس شوکه شده به روزنامه نیویورک پست گفت: فکرش را بکنید هنگامی که کودکم را دستبند به دست در اداره پلیس مشاهده کردم چه حالی به من دست داد. وحشتناک بود. آنچه را که می دیدم نمی توانستم باور کنم.

وکیل فرانسیس به آسانی رفتارهای غیر معمول را که پلیس نسبت به یک بچه هفت ساله نشان داده بود ،فهرست کرده و قصد دارد از شهر نیویورک و نیز اداره پلیس این شهر 250 میلیون دلار ادعای خسارت کند. مترجم: بهرام افتخاری.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
تداوم تبعيض نژادي در آمريکا: