جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 04 اسفند 1395 / 25 جمادي الأول 1438 / a 22 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
حوادث
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 10 اسفند 1390 - ساعت 11:38
شماره خبر: 100805465418
سرقت از آرايشگاه‌هاي زنانه
جام جم آنلاين: سارقان همیشه در کمین هستند و از کوچک‌ترین فرصتی برای رسیدن به اهدافشان استفاده می‌کنند. از این رو خود شهروندان باید با احتیاط نقشه‌های آنها را خنثی کنند.

این بار غفلت‌های پی‌درپی صاحبان چند آرایشگاه زنانه در استان البرز سبب شد زنی جوان به همراه کودک شش ساله‌اش موفق شود به آنها دستبرد بزند.

ماموران در پی مراجعه تعدادی از صاحبان آرایشگاه‌های زنانه به پلیس و اعلام شکایت مبنی بر این‌که زنی با فرزند شش ساله‌اش به محل کسب آنها مراجعه و با طرح سوال‌های مختلف و منحرف کردن ذهن آنها با کمک فرزند اقدام به سرقت کیف مشتریان می‌کند، در جریان قرار گرفتند و تحقیقاتشان را برای شناسایی و دستگیری او آغاز کردند.

ماموران با انجام تحقیقات گسترده و مراجعه به بانک اطلاعاتی سارقان هیچ گونه سوابقی از متهم دریافت نکردند، بنابراین با چهره‌نگاری از او، چهره فرضی این زن را در اختیار واحدهای گشتی و آرایشگاه‌ها قرار دادند.

پس از چند روز مراقبت و انجام گشتزنی‌های نامحسوس در مناطقی که احتمال داده می‌شد ردی از سارق پیدا شود در نهایت سارق مورد نظر به همراه فرزندش در حالی که قصد سرقت از یکی از آرایشگاه‌های واقع در شاهین ویلای کرج را داشت دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد و گفت: «من به مواد مخدر اعتیاد داشتم و از طرفی بیکار بودم و منبع درآمدی نداشتم برای همین چاره‌ای نداشتم جز این‌که از راه سرقت بتوانم مواد مصرفی‌ام را تامین کنم.»

پرونده این زن اکنون در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته است و تحقیقات از او ادامه دارد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 


متهمان در اين سرقت‌ها با ورود به آرايشگاه‌هاي زنانه، پول و طلاهاي مشتريان را مي‌دزديدند