جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 مهر 1396 / 26 محرم 1439 / a 17 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 15 اسفند 1390 - ساعت 20:08
شماره خبر: 100805929159
مرحله دوم 91 اعلام شد
اولويت‌هاي تشرف به عمره مفرده
جام جم آنلاين: سازمان حج و زیارت، امروز اولویت های تشرف گروههای مرحله دوم اعزام عمره مفرده سال 91 را اعلام کرد.

 به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت و پیرو اطلاعیه های قبلی این سازمان در خصوص نحوه ثبت نام و تشرف به عمره و اعلام گروه های مرحله نخست اعزام به عمره مفرده از 11 بهمن ماه جاری تا 26 اردیبهشت ماه سال آتی، بدین وسیله تمامی دارندگان اولویت های شماره 1 تا 205 از ثبت نام عمومی سال 1387 بانک ملت که تاکنون در گروههای مرحله نخست اقدام به رزرو جا و ثبت نام مربوطه نکرده اند، می توانند در یکی از گروههای مرحله دوم از 27 اردیبهشت ماه سال 91 تا 29 تیرماه جا رزرو وثبت نام کنند.

براساس این گزارش، متقاضیان به منظور اطلاع از اولویت های تشرف می توانند با مراجعه به وب سایت بانک ملت به آدرسwww.bankmellat.ir و یا با مراجعه به یکی از شعب آن بانک و یا تماس با شماره تلفن 1556( مرکز ارتباطات مردمی بانک ملت ) و یا ارسال شماره ثبت نام خود( مندرج در کارت ثبت نام ) به مرکز پیام بانک ملت به شماره 200034 ( از طریق پیامک )از اولویت تشرف خود مطلع شوند.

بر این اساس، با توجه به فراخوان های مکرر سازمان حج و زیارت طی سنوات گذشته، از تمامی دارندگان قبوض عمره بانک ملی، مربوط به ثبت نام های سنوات سال های 1363 ،1376و1382 تا 1386 و عدم تشرف آنان، در سال جاری برای آخرین بار از دارندگان اینگونه قبوض دعوت بعمل می آید.

بدیهی است عدم مراجعه و ثبت نام آنان درعمره جاری به منزله انصراف از سفرعمره است.

اسامی و آدرس دفاتر زیارتی مجاز به همراه تاریخ پرواز، گروه قیمتی و هزینه آن و سایر اطلاعات لازم در هر استان از سوی دفاتر حج و زیارت استان در روزهای چهارشنبه 17 و 18 اسفند ماه جاری از طریق جراید کثیرالانتشار محلی به همراه نحوه پذیرش از متقاضیان و تاریخ شروع ثبت نام در دفاتر زیارتی اعلام می شود.

تا قبل از اعلام رسمی اسامی دفاتر زیارتی در جراید استان، هیچ یک از دفاتر مذکورمجاز به پذیرش متقاضیان و اخذ مدارک از آنان تحت عناوین رزرو، لیست انتظار و... در این گروهها نبوده و ثبت نام فقط در روز و ساعت اعلام شده از سوی دفتر حج و زیارت استانها با حضور ناظرین مربوط انجام خواهد شد.

بر اساس این گزارش چنانچه زائرین در مهلت مقرر( برابر اطلاعیه استانی دفاتر حج و زیارت) برای ثبت نام و تکمیل ظرفیت های پروازی اقدام نکنند ، سازمان حج و زیارت با دعوت از اولویت های بعدی نسبت به تکمیل ظرفیت گروه های اعزامی اقدام خواهد کرد.

ازاین رو از هم اکنون توصیه می شود که متقاضیان ظرف مهلتی که تعیین شده است به کارگزاران مجاز در سطح استانها و شهرستانهای مربوط مراجعه و نسبت به ثبت نام در گروه و تاریخ مورد نظرشان اقدام کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
اعزام حجاج از سالانه 800 هزارنفر به يک ميليون نفر افزايش مي‌يابد