جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 03 اسفند 1395 / 24 جمادي الأول 1438 / a 21 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 22 اسفند 1390 - ساعت 16:58
شماره خبر: 100806522114
تا سال 1400
توليد 10 محصول جديد ايران خودرو
جام جم آنلاين: مدیرعامل ایران خودرو گفت: 10 محصول جدید تا سال 1400 بر روی دو پلت فرم در کلاس های B و D طراحی و تولید خواهد شد.

جواد نجم الدین افزود: زمان عرضه نخستین محصول از این پروژه، سال 93 است و بر اساس برنامه راهبردی، هر دو سال سه محصول جدید توسط این شرکت عرضه می شود.

وی طراحی و توسعه فناوری های جدید کاهش وزن، مصرف سوخت و آلودگی و فناوری نانو را از ارکان اصلی راهبرد طراحی و توسعه محصول در ایران خودرو برشمرد و اظهار داشت: فناوری های جدید، استفاده از پلت‌فرم های غنی را برای 10 تا 15 سال آینده امکان پذیر می کند، در غیر این صورت باید همیشه دنبال خودروسازان جهان بدویم.

نجم الدین طراحی پلت‌فرم را مهمترین و در بر دارنده بخش هایی از خودرو عنوان کرد که دیده نمی شود و تصریح کرد: طراحی و توسعه پلت فرم که نقش مهمی در خودروساز شدن دارد، از جمله کارهایی است که با همکاری دانشگاه انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه ایران خودرو با توسعه برند ملی توانست در فراسوی مرزها اعتبار تازه ای در صحنه جهانی بدست آورد، اضافه کرد: قصد داریم با تغییر نگاه از بازار داخلی به رقابت در بازار های بین المللی بپردازیم.

مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به اینکه وارد شدن به صحنه جهانی نیازمند مدیران خلاق است، گفت: در اجرای طرح های توسعه ای باید اقتصادی تر عمل کنیم.

وی تاکید کرد: خودروسازان معتبر جهانی علاقه مند به همکاری فنی با ایران خودرو بوده و مصرانه تلاش می کنند زمینه های مناسبی را برای ایجاد یک همکاری متقابل فراهم کنند.

وی از همکاری های جدید با خودروسازان معتبر جهانی خبر داد و خاطرنشان کرد: این رویکرد شرکت های مهم خودروسازی در واقع امتیاز بزرگی برای ایران خودرو است که از تجارب فنی چنین شرکت هایی برای بهره گیری از فناوری روز و مدرن و نیز در طراحی و ساخت خودرو استفاده کند.(فارس)


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
مديرعامل ايران خودرو:

گفت‌وگو با کيوان وزيري، مدير اجرا و نظارت بر اخذ استانداردهاي ايران خودرو