جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
حوادث
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 23 فروردين 1391 - ساعت 23:00
شماره خبر: 100809136036
نوزاد مرده زنده شد
جام جم آنلاين: یک نوزاد دختر که هنگام تولد مرده اعلام شده بود پس از گذشت 10 ساعت در تابوت کوچکش در محل نگهداری اجساد زنده پیدا شد.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاین به نقل از هافتینگتون پست، یک مقام اداره بهداشت ایالت چاکو در شمال شرق آرژانتین گفت: این نوزاد دختر پس از تولد مرده تشخیص داده شد و در داخل تابوتی در محل نگهداری اجساد در بیمارستان پراندو شهر رزیسیتنسیا گذاشته شد.

رافائل ساباتینلی، معاون اداره بهداشت ایالت چاکو افزود: مادر نوزاد اصرار داشت  بار دیگر نوزادش را ببیند و همین مساله باعث نجات جان این نوزاد شد.

آنالیا بوتر، مادر نوزاد در گفت و گو با رسانه های محلی گفته است: شب به همراه شوهرم به محل نگهداری اجساد بیمارستان پراندو رفتم تا یک بار دیگر نگاهی به تابوت بیاندازم. ناگهان صدای ضعیفی شنیدم، نوزادم را دیدم که بدنش به دلیل سرمای هوا از لایه نازکی مانند شبنم پوشیده شده است.

ساباتینلی خاطر نشان کرد: کلیه پرسنل بیمارستان که در بروز این حادثه ناگوار دخالت داشته اند ، مجازات خواهند شد.

خوسه لوئیس میرینو، مدیر بیمارستان مدعی است که نوزاد دچار هیپوترمی بوده و همین مساله موجب شد که تصور کنند او مرده به دنیا آمده است.

والدین نوزاد که قصد داشتند نام دخترشان را لوسیانا آبیگیل بگذارند پس از این واقعه معجزه آسا نام او را « لوز میلاگروس» به معنای نور معجزه در زبان اسپانیایی تغییر دادند. مترجم: بهرام افتخاری


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 


پس از 47 ساعت از وقوع زلزله ترکيه