جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 10 اسفند 1395 / 01 جمادي الثاني 1438 / a 28 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - ساعت 16:53
شماره خبر: 100810754383
تکميل خط 7 مترو در صورت تامين اعتبار
جام جم آنلاين: مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث خط شش و 7 مترو با سرعت پیگیری می شود، گفت: در صورت تخصیص اعتبارات لازم امسال می توانیم بخشی از خط 7 مترو تهران حدفاصل بزرگراه شهید نواب صفوی تا پارک گفت‌وگو را تکمیل و آماده بهره برداری کنیم.

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تهران، هابیل درویش با بیان مطلب فوق، اظهارداشت: عملیات عمرانی احداث خطوط 6، 7 و 3، همزمان دنبال می شود که بهره برداری از بخشی از خط 3، امسال صورت خواهد گرفت و در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز بخشی از خط 7 مترو تهران نیز تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد.

وی افزود: خط 6 مترو تهران از دیگر خطوط مهمی است که از مشیریه آغاز شده با عبور از خیابان 17 شهریور، میدان خراسان ، میدان شهدا و... ادامه مسیر می دهد. بهره برداری از این خط نیز در سال های آتی محقق خواهد شد تا گامی دیگر به سمت تکمیل شبکه خطوط مترو برداشته شود.

مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه تصریح کرد: احداث خط 3 مترو تهران از کمربندی آزادگان تا چهارراه ولیعصر (عج) هم با 12 کیلومتر و 10 ایستگاه در برنامه امسال قرار دارد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

فتاح: