جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 16 آذر 1398 / 09 ربيع الآخر 1441 / a 07 Dec 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سرگرمي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 08 مرداد 1391 - ساعت 13:05
شماره خبر: 100818461672
جنين مرده هنگام زايمان زنده شد
جام جم آنلاين: الکس جونز 21 ساله شش ماه باردار بود که هنگام یک معاینه پزشکان به او اطلاع دادند که قلب نوزادش دیگر نمی تپد.

به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین به نقل از جپیک، زن جوان با شنیدن این خبر درهم شکست زیرا می دانست که باید کودک مرده ای را به دنیا بیاورد. وی که تصمیم داشت نام پسرش را کوهان بگذارد اکنون می بایست مراسم دفن او را پس از زایمان برگزار کند.

الکس جونز به اتاق عمل برده شد و پزشک معالج طی یک سزارین کودک را از رحم مادر بیرون آورد، هنوز چند ثانیه از بیرون آوردن نوزاد شش ماهه نگذشته بود که شروع به تنفس کرده و پاهای کوچکش را تکان داد. نوزاد که سه ماه زودتر متولد شده بود در داخل انکوباتور گذاشته شد تا به رشد کافی برسد.

مادر جوان که هنوز باورش نمی شود، می گوید: به من گفته شد که نوزادم مرده است و مرا برای زایمان یک کودک مرده آماده کرده بودند. ماه های نخستین زندگی نوزادم بسیار سخت گذشت. کوهان باید بر عفونت ها غلبه می کرد و یک بار به دلیل وجود یک لخته خون در مغزش تحت عمل جراحی قرار گرفت.

امروز پزشکان کوهان را "نوزاد معجزه "لقب داده اند. در هفته جاری کوهان نخستین شمع تولدش را فوت کرد.

الکس می افزاید: من و پدرش  هیچ کس را سرزنش نمی کنیم .درواقع، ضربان قلب او به اندازه ای ضعیف بود که پزشکان قادر به تشخیص تپش قلبش نبودند. آنچه که امروز برایم مهم است زنده بودن کوهان است . مترجم: بهرام افتخاری.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: