جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 04 اسفند 1395 / 25 جمادي الأول 1438 / a 22 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 25 مرداد 1391 - ساعت 14:41
شماره خبر: 100819989716
معافيت تحصيلي براي دانش آموزان مشمول
جام جم آنلاين: معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: با توجه به ماده 33 قانون خدمت وظیفه عمومی که تصریح می کند مشمولان برای ادامه تحصیل باید معافیت تحصیلی اخذ کنند، همه دانش آموزان متولد مهر 1373 و قبل از آن برای اشتغال به تحصیل در سال تحصیلی 92-91 باید برای دریافت معافیت تحصیلی به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه کنند.

سرهنگ حلوایی در خصوص فرآیند صدور معافیت تحصیلی دانش آموزان مشمول افزود: این دسته از دانش آموزان باید پس از دریافت برگ درخواست معافیت تحصیلی از واحد آموزشی آن را به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ارائه دهند تا پس از ثبت اطلاعات، برگ معافیت تحصیلی در دفاتر موردنظر صادر شود.

وی گفت: با صدور معافیت تحصیلی برای دانش آموزان مشمول، آنان از مدت تحصیل خود در سن مشمولیت در مقطع متوسطه آگاه می شوند و وارد غیبت نخواهند شد.

سرهنگ حلوایی افزود: دانش آموزانی که به صورت داوطلب آزاد تحصیل می کنند و همچنین به اشخاصی که قبل از سن مشمولیت در مقطع متوسطه فارغ التحصیل شده باشند، معافیت تحصیلی تعلق نمی گیرد.(واحد مرکزی خبر)


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: