جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 10 اسفند 1395 / 01 جمادي الثاني 1438 / a 28 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سياسي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 18 شهريور 1391 - ساعت 14:51
شماره خبر: 100822066501
واکنش عسگراولادي به اظهارات احمدي‌نژاد
جام جم آنلاين: دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با تاکید بر اینکه آنچه که ماندنی است خط امام و اصولگرایی است، در واکنش به اظهارات اخیر احمدی نژاد گفت: آقای رئیس جمهور، طبق قانون اساسی شما و دولت شما با همه تلاشها و توفیقات اش، دو دوره بیشتر نمی تواند بماند و دوره بعد به انتخاب مردم مربوط می شود.

حبیب الله عسگراولادی که در جمع دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت، با اشاره به مصاحبه اخیر رئیس جمهور با رسانه ملی مبنی بر اینکه  "چه کسی گفته امسال سال پایانی دولت است؟" اظهار داشت: اگر به خاطر داشته باشید در دوره دوم ریاست جمهوری آیت الله هاشمی رفسنجانی ، برخی از کارگزاران می خواستند که در قانون ریاست جمهوری تجدید نظر شود که ایشان برای یک دوره دیگر بماند و در آن زمان نیز من موضع گیری مناسبی انجام دادم که قانون اساسی را نمی توان با احساسات و عواطف پیش برد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در ادامه گفت: اگر منظور ایشان این است که خط وی و دولت، خط نظام است و ادامه می یابد، این مساله می تواند درست باشد. نباید گذاشت که تصور شود آقای احمدی نژاد و دوستانشان می خواهند یک دوره دیگر بمانند.

وی خطاب به احمدی نژاد گفت: دولت شما در طول مدت عمر خود کارهای بسیار خوبی انجام داده که این به خاطر پایبندی به اصول، آرمانها، انقلاب و ارزشهای انقلاب اسلامی بوده و با این اظهار نظر که می خواهید بمانید زیر سوال می رود.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه بگذارید مردم برای دور بعد رئیس جمهور خود را انتخاب کنند، اظهار داشت: برخی دوستان آقای احمدی نژاد نظر دارند که دولت وی هشت سال نیست بلکه بیست سال ایشان می ماند و مردم در خصوص این اظهار نظرها سوال دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجلاس اخیر غیر متعهدها گفت: در این پیچ تند تاریخی که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند، سخنان ایشان نسخه ای برای این پیچ تند تاریخی است.(مهر)


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
عناوين خبري روزنامه‌هاي صبح امروز