جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 04 اسفند 1395 / 25 جمادي الأول 1438 / a 22 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
حوادث
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 28 شهريور 1391 - ساعت 13:54
شماره خبر: 100822851333
کودکان 3 ساله مظنون به قتل
جام جم آنلاين: در پی کشف پیکر بی جان نوزاد یک ماهه در یک شیرخوارگاه دولتی شهر پاریس پلیس تحقیقاتی را در این رابطه آغاز کرده است. مظنونان اصلی دو کودک سه ساله هستند.

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از رویترز، این نوزاد دختر از هنگام تولد در این شیرخوارگاه در منطقه 13 پاریس نگهداری می شد. پیکر دانا نوزاد یک ماهه روز یکشنبه در حالی که آثار گاز گرفتن روی چهره اش دیده می شد و دچار خونریزی مغزی شده بود توسط پرستار اتاقش پیدا شد.

هنگام ورود پرستار نوزاد روی زمین افتاده بود و دو کودک سه ساله که در آن اتاق با او می خوابیدند در کنار جسدش ایستاده بودند.

در این شیرخوارگاه دولتی کودکان تا سه سال  به درخواست خانواده هایشان یا به حکم قضایی نگهداری می شوند. برنار دولانوی شهردار پاریس که این شیرخوارگاه مانند سایر این گونه مرکز تحت مدیریت شهرداری است دستور اکید برای مشخص شدن دلایل مرگ نوزاد داده است.

کارشناسان پلیس معتقدند نوزاد به زمین انداخته شده و آثار گاز گرفتن روی چهره اش به احتمال زیاد توسط دو کودک سه ساله ایجاد شده است. قرار است امروز پیکر نوزاد کالبد شکافی شده تا علاوه بر دلیل مرگ اندازه گازگرفتگی ها  مشخص شود.

دانا به حکم قضایی به شیرخوارگاه میشله سپرده شده بود. مترجم: بهرام افتخاری.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: