جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 مهر 1396 / 26 محرم 1439 / a 17 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 15 مهر 1391 - ساعت 18:20
شماره خبر: 100824498679
از فردا آغاز مي شود؛
ثبت نام کارشناسي ارشد فراگير پيام نور
جام جم آنلاين: ثبت نام داوطلبان دوره های فراگیر سال 1391 دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد از فردا، 16 مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود و تا 22 مهرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ، رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور اظهار داشت: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر امسال و برگزاری آزمون در یک مرحله انجام می شود اما دانش پذیران می توانند برای پذیرش در دو مقطع زمانی بهمن ماه 91 یا مهرماه 92 ثبت نام کنند.

بهنوش سلیم بهرامی توضیح داد: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 91 دانشگاه پیام نور در هزار و 800 کدرشته محل برگزار می شود که پذیرش دانشجو در 900 رشته محل برای ترم بهمن امسال و 900 نفر برای ترم مهر 92 خواهد بود.

وی با بیان اینکه دو گروه فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی می توانند در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور شرکت کنند، افزود: دانشجویان مقطع کارشناسی که حداکثر تا 31 شهریور 92 فارغ التحصیل می شوند نیز می توانند در رقابتهای آزمون فراگیر کارشناسی ارشد امسال حضور داشته باشند اما باید کدرشته محلهای مربوط به ترم مهر 92 را انتخاب کنند.

سلیم بهرامی تصریح کرد: تربیت بدنی، تنها رشته ای از آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور است که پذیرش دانشجو در آن برای ترم بهمن 91 صورت می گیرد و برای ترم مهر آینده پذیرش نخواهد داشت.

وی آمار پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد فراگیر سال 91 را بیش از 24 هزار نفر ذکر کرد و گفت: بیش از 12 هزار نفر از این افراد برای ترم بهمن 91 و بیش از 12 هزار نفر برای ترم مهر 92 پذیرش خواهند شد.

ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت می گیرد و داوطلبان می توانند دفترچه راهنمای شرکت در این آزمون را از طریق پرتال دانشگاه پیام نور و یا سایت سنجش مشاهده کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: