جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 27 مرداد 1396 / 25 ذی القعدة 1438 / a 18 Aug 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 17 مهر 1391 - ساعت 11:12
شماره خبر: 100824644743
نعمتي به جام جم آنلاين خبر داد
257 صرافي غير مجاز در تهران
جام جم آنلاين: نماینده اسدآباد از فعالیت 257 صرافی غیر مجاز در تهران خبر داد و گفت: بانک مرکزی هیچ نظارتی بر آنها ندارد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار جام جم آنلاین با بیان اینکه در حال حاضر در تهران تنها هشت صرافی مجاز داریم، افزود: البته 12 صرافی هم از طرف اتحادیه مجوز گرفتند.

وی افزود: در حال حاضر 257 صرافی غیر مجاز در تهران بوده که بدون هیچگونه مجوزی و بدون نظارت بانک مرکزی در بازار ارز و سکه مشغول فعالیت هستند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تأکید کرد: با این اوصاف چه توقعی وجود دارد که بازار سکه و دلار سر و سامان یابد؟

نعمتی با بیان اینکه باید زیر ساخت های مالی و پولی کشور ساخته شود، تصریح کرد: سوال این است که مبلغ 27 میلیارد دلاری که بانک مرکزی برای رفع نیازمندیهای گروههای 10 گانه و با قیمت ارز مرجع یعنی 1226 تومان به بانک های عامل داده، بانک های عامل آنرا با چه قیمتی می فروشند و این پولها کجاست؟

وی گفت: آیا بانک مرکزی مثل مرحله قبل که 30 هزار میلیارد ریال از حساب بانک ها برداشت کرد، باز هم این مابه‌تفاوت نرخ ارز را برداشت خواهد کرد؟


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
معاون سابق ارزي بانک مرکزي