جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 مهر 1396 / 26 محرم 1439 / a 17 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
گردشگري
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
پنجشنبه 18 آبان 1391 - ساعت 12:31
شماره خبر: 100827326199
فرش قرمز اروپا براي گردشگران روس و چيني
جام جم آنلاين: استطاعت مالی گردشگران چینی و روس سبب شد اتحادیه اروپا کشورهای عضو را به منظور رونق اقتصاد شکست‌خورده این منطقه، به تسهیل قوانین صدور ویزا برای این دو کشور تشویق کند.

«آنتونی تاجانی» مامور ویژه اتحادیه اروپا در حوزه گردشگری گفت: تسهیلات مسافرت و گردشگری همیشه از اولویت‌های این اتحادیه بوده است و در تقویم اتحادیه اروپا جایگاه ویژه‌ای دارد.

گردشگران خارجی، سال گذشته با صرف هزینه‌ای 330 میلیارد یورویی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا این منطقه را به یکی از مقصدهای مهم گردشگری جهان تبدیل کردند و مقدمات تولید 19 میلیون شغل را فراهم آوردند.

تاجانی با دعوت از 27 کشور اتحادیه برای آسان‌سازی فرایند صدور ویزای رایج افزود: برای مثال می‌توان برای گردشگران روس مقدمات صدور رایگان ویزا را فراهم آورد.

بر اساس آمارهای موجود، سال گذشته بیش از یک میلیون ویزای شینگن برای گردشگران چینی و 5 میلیون ویزا برای گردشگران روس صادر شد که پیش‌بینی می‌شود در طرح جدید، این آمار در سال آینده روندی رو به ‌رشد را به ثبت برساند.

مدیران اجرایی اتحادیه اروپا معتقدند مختصر کردن فرم‌های تقاضا و کاهش هزینه ویزا، بسیاری از مشکلات پیش رو در مسیر صدور روادید را از میان برمی‌دارد..(میراث آریا)


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):