جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سياسي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
پنجشنبه 09 آذر 1391 - ساعت 11:26
شماره خبر: 100829139104
تعداد بازدید: 2772
عسگراولادي:
40 کانديداي رياست جمهوري داريم
جام جم آنلاين: دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در مورد شعار دولت وحدت ملی گفت: این شعار پوچی است و علت آن هم این است که با کسانی که خودشان را از براندازان جدا نکرده‌اند نمی‌توانیم وحدت کنیم.

حبیب‌الله عسگراولادی در مجمع عمومی جبهه پیروان خط امام و رهبری از دیدار این جبهه با آیت الله یزدی در جمعه هفته آینده خبر داد و گفت: در راستای دیدارهای جبهه پیروان با علما و مراجع دینی هفته آینده با دبیر کل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در انتخابات آینده 40 کاندیدا داریم گفت: جبهه تلاش می‌کند از میان کاندیداهای مطرح شده از 10 تا 11نفر از آنان را دعوت کرده و پیرامون انتخابات با آنها رایزنی خواهد کرد.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به گفتمان انتخاباتی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: خط امام آهنگ رهبری و دغدغه مردم گفتمان پیشنهادی جبهه پیروان برای انتخابات بوده که تا بتوان از این گفتمان برای برنامه دولت آینده استفاده کنند.

قانون انتخابات به انتخابات یازدهم نمی‌رسد

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظر شما در مورد اصلاح قانون انتخابات چیست گفت: من نمی توانم در این مورد نظری بدهم و باید منتظر نظر نمایندگان مجلس بمانیم اما آن چیزی که قابل پیش بینی است اینکه این قانون به انتخابات یازدهم نمی‌رسد.

عسگراولادی همچنین در واکنش به اظهارات اخیر موسوی خوئینی‌ها گفت: اینکه موسوی خوئینی‌ها می‌گوید اعلام برائت نمی‌کنیم اختیار دارد که اعلام برائت بکند یا نکند اما باید بدانند که در صورت عدم اعلام برائت مردم آنان را نمی‌پذیرند.

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 88 را اهل فتنه نمی‌دانم

دبیرکل سابق حزب موتلفه با بیان اینکه من نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 88 را اهل فتنه نمی‌دانم گفت: معتقدم اهل فتنه دور آنان جمع شده‌اند و اینان را به سمت خطوط شیطان کشاند.

وی افزود: اینان چون اعتقاد دارند موسوی را خودشان معرفی کردند نباید اعلام برائت کنند خوب حالا باید پاسخگو باشند آیا نسبت به شعارهایی که داده شد مانند "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران" و یا تجمعات خیابانی و بحران‌هایی که در جامعه به وجود آمد آیا از اینها هم نباید اعلام برائت کنند. عدم اعلام برائت آنان، موافقت با این گونه اعمال است.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه جبهه پیروان هنوز وارد مصادیق نشده است تصریح کرد: بهمن یا اسفند ماه وارد مصادیق خواهیم شد.

با کسانی که خودشان را از براندازان جدا نکرده‌اند نمی‌توانیم وحدت کنیم

وی همچنین در مورد شعار دولت وحدت ملی گفت: این شعار پوچی است و علت آن هم این است که با کسانی که خودشان را از براندازان جدا نکرده‌اند نمی‌توانیم وحدت کنیم. وحدت ما ایمانی بوده و با وحدت ملی شدنی نخواهد بود و وحدت ما آهنگ ولایت دارد.

عسگراولادی همچنین تصریح کرد:‌ مثلاً اگر در چنین طرحی بخواهیم نخست وزیر سابق موسوی را در فهرست وحدت ملی بیاوریم قطعاً مقابل مردم قرارگرفته‌ایم. ما باید خود را با آهنگ ولایت تطبیق دهیم.

وی همچنین در مورد شعار تقلب که توسط فتنه گران در انتخابات 88 مطرح شد، گفت: نظام برای انتخابات فرمولی دارد و وقتی که سلامت انتخابات را وزارت کشور و شورای نگهبان تایید کرده‌اند و رهبری نیز آن را تنفیذ کرد اگر کسی بگوید تقلب شده در مقابل نظام قرار گرفته است چرا که نمی‌شود گفت رهبری تقلب را تنفیذ کرده است.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطرنشان کرد: واژه تقلب قبل از انتخابات بارها توسط بی بی سی و صدای آمریکا سر داده می‌شد و آنها با تبلیغات پر سر و صدایی از قبل از انتخابات قصد زیر سوال بردن آن را داشتند.

وی همچنین در مورد اقدامات جریان انحرافی برای انتخابات که مورد سوال خبرنگاری قرار گرفته بود گفت: من تا کنون اقدامی از آنان ندیده‌ام اما یک سری کارهایی که امروز شاهد آن هستیم مانند تغییر استانداران و فرمانداران حدس زده می‌شود که کار جریان انحرافی باشد اما تاکنون موضع نگرفته‌اند بنابراین نمی‌شود در مورد کارهای آنان اظهار نظر کرد.

عسگراولادی در مورد کاندیدای دولت نیز اظهار داشت: رئیس جمهور به عنوان یک شهروند و مجموعه وی حق دارد که در این انتخابات مانند دیگر گروه‌های سیاسی نامزد داشته باشد اما مردم آگاه هستند.(مهر)


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
آرزوي ‌مطهري ‌براي ‌شهادت‌

نماينده مردم تهران:

حداد عادل: