جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 04 اسفند 1395 / 25 جمادي الأول 1438 / a 22 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 14 آذر 1391 - ساعت 17:21
شماره خبر: 100829592687
معاون وزير آموزش و پرورش:
امتحانات ششم ابتدايي‌«منطقه‌اي» است
جام جم آنلاين: معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان این که امتحانات پایه ششم ابتدایی به صورت «نهایی» برگزار نمی‌شود، گفت: بر اساس آخرین تصمیم، مقرر شده امتحانات پایه ششم ابتدایی به صورت هماهنگ منطقه‌ای برگزار شود و امسال برنامه‌ای برای برگزاری امتحانات نهایی در این پایه نداریم.

فاطمه قربان، درباره نحوه برگزاری امتحانات پایه ششم ابتدایی، افزود: با توجه به اینکه امسال اولین سال ورود پایه ششم به دوره ابتدایی است و از سوی دیگر بخش اعظمی از ارزشیابی‌های تحصیلی دانش‌آموزان ابتدایی به صورت توصیفی است، شورای عالی آموزش و پرورش در اصلاحیه ارزشیابی دانش‌آموزان پایه پنجم، مقرر کرده دانش‌آموزانی که نظام ارزشیابی تحصیلی آنها تا پایه پنجم بر اساس ارزشیابی توصیفی بوده، صرفا در سال تحصیلی جاری نیز متعاقب همین آیین‌نامه، مورد ارزشیابی قرار بگیرند.

وی تصریح کرد: بر این اساس، دانش‌آموزانی که نظام ارزشیابی آنها تا پایه پنجم ابتدایی بر اساس آیین‌نامه امتحانات دوره ابتدایی و راهنمایی بوده، نیز طبق این آیین‌نامه مورد ارزشیابی قرار خواهند گرفت. همچنین امتحانات دانش‌آموزانی که در پایه پنجم به صورت ارزشیابی توصیفی این پایه را گذرانده‌اند نیز توصیفی خواهد بود.(ایسنا)


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: