جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 04 اسفند 1395 / 25 جمادي الأول 1438 / a 22 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
حوادث
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 15 آذر 1391 - ساعت 15:38
شماره خبر: 100829672054
تعداد بازدید: 4461
آتش‌سوزي مدرسه‌ روستايي در پيرانشهر
جام جم آنلاين: یک کلاس درس مدرسه ابتدایی روستای شین آباد از توابع شهرستان مرزی پیرانشهر صبح روز چهارشنبه دچار آتش سوزی شد و 29 نفر از دانش آموزان دچار سوختگی شدند که حال دوتن از آنها وخیم است.

فرماندار پیرانشهر در گفت و گو با ایرنا با تایید این خبر گفت: این حادثه در مدرسه ابتدایی دخترانه شین آباد و پیش از حضور معلم در سر کلاس روی داده است.

اروج مجاهدی با بیان اینکه کلاس درس یاد شده 36 دانش آموز داشت افزود: این حادثه زمانی روی داد که بخاری نفتی این کلاس درس دچار آتش سوزی شده و تلاش سرایدار مدرسه برای خاموش کردن آن با استفاده از کپسول آتش نشانی موثر واقع نشد.

مجاهدی گفت: سرایدار مدرسه وقتی نتوانسته آتش را خاموش کند، اقدام به انتقال بخاری به بیرون از کلاس کرده که در این موقع بخاری منفجر و آتش به تمام سطح کلاس سرایت کرده است.

وی اضافه کرد: به دنبال این حادثه ، بلافاصله نیروهای آتش نشانی و امدادی وارد عمل شده و از سرایت آتش به دیگر کلاس های مدرسه جلوگیری کردند.

مجاهدی وی افزود: پس از این حادثه ستاد بحران این شهرستان تشکیل و کلیه امکانات و دستگاه های اجرایی برای انتقال و مداوای مجروحین بسیج شدند.

وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان مصدوم به بیمارستان این شهرستان انتقال و شماری از آنان نیز به بیمارستان شهرهای همجوار و مرکز استان انتقال یافتند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):