جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 24 مهر 1398 / 16 صفر 1441 / a 16 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 12 دي 1389 - ساعت 19:32
شماره خبر: 100832106078
توليد انيميشن کلک خيال در مرکز کرمان
جام جم آنلاين: سریال انیمیشن کلک خیال در مرکز کرمان مراحل تولید را می‌گذراند. کارگردان این سریال با اشاره به مراحل تولید و ساخت مجموع انیمیشن کلک خیال گفت : پیش تولید این مجموعه از دی ماه پارسال آغاز شد و تا مهر ماه امسال ادامه داشت .

به گزارش جام جم آنلاین، سعید مددی در گفتگو با روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان، استفاده از جدیدترین تکنیک‌های ساخت انیمیشن در تولید این مجموعه را از ویژگی‌های آن دانست و افزود : در تولید مجموعة کلک خیال از تکنیک سه بعدی فول استفاده شده است که در همة مراحل از نظرات استاد کریم سربخش به عنوان ناظر کیفی بهره گرفته شده است .

مددی که علاوه بر کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی این مجموعه را بر عهده دارد در خصوص محتوای سریال کلک خیال گفت : کرمان شناسی محتوای اصلی این مجموعه را تشکیل می‌دهد . کاراکترهای اصلی این مجموعه دو نوجوان به نام‌های حامد و حسن هستند که در حین گردش در استان سئوالی ذهن آنها را مشغول می‌کند . آنها با مراجعه به آزمایشگاه مدرسه در صدد یافتن پاسخ برمی‌آیند .

کارگردان کلک خیال افزود : به منظور ایجاد فضای شاد در این مجموعه انتهای هر داستان با موضوعی طنز همراه است .

به گفته مددی سریال کلک خیال در 13 قسمت 11 دقیقه‌ای تولید می‌شود و از سه ماه گذشته تاکنون دو قسمت از این مجموعه آماده شده است . وی در عین حال زمان تحویل نهائی این مجموعه را خرداد ماه سال آینده بیان کرد .

کارگردان سریال انیمیشن کلک خیال حضور هنرمندان جوان کرمانی در همه مراحل تولید این مجموعه را یادآور شد و گفت : فیلمنامه این مجموعه را میعاد ماجدی نگارش کرده است و عباس عسگری و امید مفیدی علاوه بر مدل سازی همراه با صدیقه فاتحی کار انیماتوری آن را عهده دار هستند .


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: