جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 11 اسفند 1395 / 02 جمادي الثاني 1438 / a 01 Mar 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 18 بهمن 1389 - ساعت 13:55
شماره خبر: 100835196278
فروش مجوزهاي روزانه و هفتگي طرح ترافيک آغاز شد
جام جم آنلاين: معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه فروش مجوزهای روزانه و هفتگی طرح ترافیک آغاز شد ، گفت: آرم ترافیک روزانه 10و هفتگی60 هزار تومان است.

به گزارش فارس، وحید نوروزی گفت: به دلیل نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و امکان ورود شهروندانی که به دلایل ضروری ناچار به تردد در محدوده ترافیک هستند، نسبت به فروش مجوزهای روزانه و هفتگی طرح ترافیک در یک ماه و نیم پایانی سال اقدام می‌شود.

وی افزود: شهروندان از طریق مراجعه به سایت شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir می‌توانند نسبت به ثبت شماره پلاک انتظامی خودروی خود جهت ورود به محدوده طرح ترافیک به صورت روزانه یا هفتگی اقدام کنند.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک با تاکید بر اینکه امکان در نظر گرفته جهت آن دسته از شهروندانی است که چاره‌ای جز ورود به محدوده طرح ترافیک ندارند ، اظهار کرد: مبلغ مجوزهای روزانه 10 هزار تومان و مجوزهای هفتگی 60 هزار تومان تعیین شده است.

نوروزی در بخش دیگری از سخنان خود از انتقال واحد صدور آرم طرح ترافیک از ابتدای بزرگراه کردستان پس از سال‌ها خبر داد و تصریح کرد: اساسا قرار نیست مراجعه‌ای به واحد صدور آرم صورت پذیرد و تمامی مراجعه کنندگان صرفا از طریق اینترنت ‌باید با این واحد در تماس باشند.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: با همکاری شهروندان و دستگاه‌های مختلف اجرایی امیدواریم شرایطی فراهم شود تا تمام متقاضیانی که از امتیاز لازم برخوردارند، بتوانند به موقع و بدون کمترین مشکلی مجوز طرح ترافیک خود را دریافت نمایند. 


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: